Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Trail Blazers” panāks 7. spēli

Portlenda, 3:00 @ 04.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

NBA izslēgšanas spēlēs tuvojas izšķirošie notikumi 1. kārtā. Portlendas “Trail Blazers” sērijas sestajā mačā savā laukumā uzņems Denveras “Nuggets”. Zaudējumu Portlenda nevar atļauties, jo tādā gadījumā sezona būs noslēgusies – pašreiz vadībā ar 3-2 atrodas “Nuggets”.

Mājās “Trail Blazers” spēlē izcili, manā skatījumā Portlenda ir labāka, jo “Nuggets” spēlē bez diviem svarīgiem spēlētājiem, tiesa, šajā sērijā atradušies labi aizstājēji. Sērijai ieilgstot, svarīgs ir sastāva dziļums, un te priekšrocība ir Portlendai. Jusufs Nurkičs un Eness Kanters nodrošina “Trail Blazers” labu groza apakšu, kamēr ārējā līnijā par visu parūpējas Deimians Lilards un Sīdžejs Makkolums, kā arī daudzpusīgu sniegumu demonstrē Roberts Kovingtons.

Portlendas mačus var apmeklēt jau deviņi tūkstoši skatītāju, un tas noteikti palīdzēs komandai tikt pie uzvaras. Ja “Trail Blazers” uzvarēs šonakt, komanda triumfēs arī visā sērijā.

Prognozēju, ka “Trail Blazers” izcīnīs uzvaru ar vismaz pieciem punktiem (handikaps -4,5).

Prognoze neprecīza: “Nuggets” uzvara 126:115

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Trail Blazers" handikaps -4,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.85
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31