40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Team Vitality” pret “FaZe Clan”

20:00 @ 13.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

 

Prognoze neprecīza!

Šovakar “ESL Pro League Season 13” ietvaros B grupas atklāšanas dienā tiksies divas komandas, kuras nepiedzīvo labākos laikus – “Vitality” un “FaZe”, kuru pārstāv latvietis Helvijs “broky” Saukants. Francijas komanda pirms ESL jaunās sezonas pārgājusi atpakaļ uz 5 spēlētāju sastāvu, uz beņķa noliekot Nabilu “Nivera” Benrlitonu.

Arī “FaZe” ar jaunpienācēju Raselu “Twist” van Dulkenu nav spējuši atrast savu spēli, kas rosinātu domas, ka “FaZe” atkal kļūtu par komandu, kas bija. Tāpat komandu papildinājis dānis Fins “karrigan” Andersens, kurš nomainījis Olofu “olofmeister” Kajbjeru.

Pēdējās abu komandu tikšanās reizēs labāka bijusi latvieša pārstāvētā komanda un tas varētu atkārtoties arī šajā spēlē, kaut arī par favorītiem bukmeikeri uzskata francūžus. Šajā spēlē viss arkarīgs no tā, cik labi palīdzēt savam līderim Metjū “ZyWoo” Herbotam spēs viņa komandas biedri un, cik labi “FaZe” būs iejuties dānis, kurš pilda “IGL” lomu. Ja tas būs izdevies labi, tad uzskatu, ka “FaZe” var uzvarēt.

Prognoze: Ejam uz risku. “FaZe” izcīnīs panākumu spēlē

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "FaZe Clan" uzvara
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients 2.30
Prognozi piedāvā
Matīss Daniels Kokins, eksperts, likme.tv
Esporta entuziasts
Matīss ir Sportazinas.com e-sporta sadaļas žurnālists, kurš aktīvi seko galvenajām šī sporta aktuālitātēm. Pastiprinātu uzmanību eksperts pievērš tādām spēlēm kā: CS:GO, Dota 2, League Of Legends un Valorant.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes13
Precīzas4
Zaudētas9
Atgrieztas0
Peļņa:-5,49