40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Strasbourg” pret “Nizhny Novgorod”

Strasbūra, 21:30 @ 10.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

FIBA Čempionu līgā trešdienas vakarā tiksies “SIG Strasbourg” un “Nizhny Novgorod”. Strasbūras komanda Čempionu līgas pirmajā grupu turnīrā bija kopā ar mūsu “VEF Rīga” un izcīnīja pirmo vietu. Francijas komandas sastāvā ir vairāki labi leģionāri, kā arī vietējie spēlētāji.

Šosezon “SIG Strasbourg” demonstrē stabilu sniegumu, ieskaitot FIBA Čempionu līgu, kur mačs pret “Nizhny Novgorod” būs ļoti svarīgs, jo TOP16 1. kārtā tika piedzīvots zaudējums. “Nizhny Novgorod” šosezon galveno uzsvaru liek uz Krievijas basketbolistiem, sastāvu papildina arī daži leģionāri, taču viņi īpaši neizceļas uz kopējā fona, un izbraukumā komanda biežāk zaudē nekā uzvar.

Strasbūras komandai obligāti ir jāpārspēj “Nizhny Novgorod”, tā ir krietni meistarīgāka, tāpēc prognozēju, ka Francijas vienība uzvarēs ar vismaz trīs punktu pārsvaru jeb handikaps -2,5.

Prognoze neprecīza: “Nizhny Novgorod” uzvara ar 73:68

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "SIG Strasbourg" uzvara ar handikapu -2,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.83
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73