Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Spānijas un Polijas uzvaras

Sanktpēterburga, 19:00 @ 14.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Eiropas čempionātā startē E grupa. Polija ar Robertu Levandovski priekšgalā pārbaudīs Slovākijas aizsardzības izturību. Tieši aizsardzībā spēlē slovāku galvenā zvaigzne – Milānas “Inter” centra aizsargs Škrinjars. Taču kopējais iespaids no slovāku spēles gan PK kvalifikācijā šogad, gan pārbaudes spēlēs neliek domāt, ka Slovākija šajā Eiropas čempionātā spēs sastādīt nopietnu pretestību grupas favorītēm, pie kurām jāpieskaita Poliju.

Spānijas un Zviedrijas sastāvā būs trūkumu Covid-19 saslimšanas dēļ. Taču tam nevajadzētu būt galvenajam faktoru. Zviedri atveduši uz turnīru vienu no vecākajām izlasēm (un tas vēl bez Zlatana!), kamēr par spāņu trūkumu var uzskatīt ne līdz galam saspēlētu aizsardzības līniju. Tomēr mājas sienām un Alvaro Moratas meistarībai uzbrukumā jāatnes panākumu Spānijai.

Ekspreša prognoze: Polijas (1,75) un Spānijas (1,36) uzvaras

Prognoze neprecīza: Slovākijas uzvara 2:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Polijas un Spānijas uzvaras
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.38
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84