40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Salernitana” apspēlēs “Spezia”

Salerno, 16:00 @ 22.10.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ “Salernitana” – “Spezia” 1:0 (0:0)

Itālijas A sērijas otrajā desmitā savā starpā tiksies “Salernitana” un “Spezia”, kuras iepriekšējā sezonā finišēja līdzās – “Spezia” sakrāja par pieciem punktiem vairāk un ieņēma 16. vietu, bet “Salernitana” bija 17. pozīcijā un arī izvairījās no izkrišanas. Šosezon drusku labāk sekmējies “Salernitana”, kas desmit kārtās nopelnījusi par punktu vairāk (10), kas ļauj tabulā atrasties trīs pozīcijas augstāk – 12. vietā.

Ja reālais izcīnīto punktu skaits ir gandrīz identisks, tad cita aina vērojama, ja analizē spēļu laikā rādīto sniegumu. “Salernitana” potenciāli iegūstamais punktu skaits jeb xP sakrīt ar realitāti (10,28 pret 10), toties “Spezia” par diviem punktiem pārspējusi teoriju un ar 6,87 punktiem ir vājākā līgas komanda xP rādītājā. Jāņem arī vērā, ka “Salernitana” septiņus no desmit punktiem izcīnījusi mājās (2-1-2, vārti 9:6), bet “Spezia” viesos zaudējusi visos piecos mačos un nav guvusi nevienus vārtus. Tiesa, arī izbraukuma kalendārs bijis ļoti smags – četras no piecām spēlēm pret pagājušās sezonas pirmā piecinieka klubiem.

Kopumā gan “Salernitana” sezonas griezumā vajadzētu būt drusku, drusku labākai komandai par “Spezia”, kam īpaši vajadzētu būt redzamam mājas spēlē. Līdz ar to “Salernitana” uzvaru prognozēju trīs iemeslu dēļ: pirmkārt, mājas faktors, otrkārt, nedaudz labāks sastāvs un nedaudz labāks sniegums līdz šim, un, treškārt, ilgāka atpūta – no kausa jau izkritusī “Salernitana” iepriekšējo spēli aizvadīja pirms sešām dienām, bet “Spezia” pirms trim dienām bija jāaizvada kausa mačs.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Salernitana" apspēlēs "Spezia"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.15
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90