40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Rīga” un “Dinaburga” noslēgs regulāro sezonu

Rīga, 15:00 @ 20.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pēdējā spēle regulārajā čempionātā un līdz ar to pēdējā spēle abām komandām šajā sezonā. Ļoti smags pēdējais nogrieznis visām komandām, taču es uzskatu, ka tas nāca par labu tieši HS “Rīga” komandai, jo diezgan dinamiskā grafikā bija iespēja labi sagatavoties gaidāmajam pasaules U18 čempionātam.

Abas komandas jau vakar aizvadīja spēles – “Dinaburga” viesos apspēlēja “Prizma” komandu, bet HS “Rīga” viesojās Liepājā, kur divās spēlēs izcīnīja punktu, kas deva iespēju saglabāt piekto vietu turnīra tabulā. Šī spēle arī būs cīņa par piekto vietu, jo abas komandas šķir tikai viens punkts.

Spēlēt uz HS “Rīga” mājas laukuma allaž ir bijis sarežģīti komandām, jo tas ir diezgan savdabīgs un mājinieki nereti arī pārsteidz savus pretiniekus tieši uz sava laukuma.

Ņemot vārā to, ka sezonas beigas ir bijušas tiešām sarežģītas un smagas, uz rezultatīvu hokeju es šodien necerētu, lai gan “under” spēles ņemt hokeja virslīgā vienmēr ir riskanti.

Prognoze precīza: HS “Rīga” uzvara ar 3:1

Līdz pat 100 EUR vērtas bez riska likmes – Betsafe iepazīšanās bonuss!

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: mazāk par 7 gūtiem vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64