40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Riga” pārtrauks savstarpējo neveiksmju sēriju pret “Valmieru”

Rīga, 17:00 @ 30.04.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

“Riga” – “Valmiera” 3:0 (2:0)

Virslīgas čempione “Valmiera” valsts bagātāko klubu ir uzvarējusi četrās spēlēs pēc kārtas un iepriekšējos septiņos savstarpējos mačos zaudējusi tikai vienreiz, taču šosezon jau ir pavisam cita “Valmiera”. Pārdoto vai izīrēto līderu zaudēšanas un daudzo savainojumu dēļ – diemžēl jau krietni vājāka, kura vēl tikai meklē savu ideālo rokrakstu.

Kaut arī vēl ir tikai pirmais aplis un stingrus secinājumus vēl pāragri izdarīt, tomēr jau pirmās astoņas kārtas vedina domāt, ka valmieriešiem tikšana augstāk par trešo vietu būs uzskatāma par panākumu un ka “Riga”, pretēji, drīzāk ir spērusi soli uz augšu salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu. Neskatoties uz vairākām saspringtām spēlēm un arī diviem zaudētiem punktiem, “Riga” spēles ziņā dominē pret apakšējo ešelonu – “Valmiera” to spējusi tikai vienā mačā pret pastarīšiem. Arī pagājušajā gadā “Riga” pret apakšgalu gan izskatījās labi, tādēļ daudz būtiskāk ir tas, ka šosezon “Riga” arī izskatās konkurētspējīgāka pret bagātajiem klubiem. Gan komplektācijas, gan attieksmes ziņā – vismaz pirmajā aplī presingā bez bumbas ar lielu prieku skrēja arī skaļākais jaunieguvums Milošs Jojičs, par ātrajiem, atlētiskajiem un izturīgajiem afrikāņiem nemaz nerunājot.

Uzbrukumā zaudēts Raimonds Krollis un savainotais viņa aizvietotājs Džibrils Gejs, bet vidējā līnijā valmierieši palikuši bez saviem japāņu motoriem, kas tik milzīgas problēmas intensitātes ziņā sāncenšiem sagādāja pagājušajā sezonā. Turklāt diskvalifikācijas dēļ Mežaparkā nebūs arī Ivana Želizko, un valmieriešu vidējā līnija līdz ar to varētu palikt pavisam pliekana – ja “Riga” spēs izvairīties no viesu ātrajām pārejām, tad kvalitātes ziņā lielam favorītam uz uzvaru konkrētajā mačā jābūt galvaspilsētas klubam.

Prognozes rezultāts:Precīza
"Riga" izcīnīs uzvaru
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.65
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90