Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Premjerlīgas pastarīšu duelis

Bērnlija, 17:00 @ 02.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Anglijas Premjerlīgā sestdien “Burnley” savā laukumā tiksies ar “Norwich City”. Komandas ieņem pēdējās divas vietas tabulā, bet nedaudz labāk līdz šim sekmējies “Burnley”, kas sešās spēlēs pratusi tikt pie diviem punktiem, kamēr “Norwich” joprojām ir sausā.

Lai gan punkti ir maz, pēdējie rezultāti “Burnley” ir bijuši labi, salīdzinot pretiniekus. Pret “Everton” komanda guva vārtus, savukārt ar “Leicester City” tika nospēlēts 2:2. Liels plus “Burnley” vienmēr bijusi aizsardzība un to vajadzētu noturēt pret “Norwich”, kas, manuprāt, kritīs ārā no Premjerlīgas.

Pēdējās piecās savstarpējās spēlēs “Burnley” uzvarējusi trīsreiz, un “Norwich” būs grūti pret klasisko Bērnlijas futbolu, jo “Norwich” nespēs uzlauzt aizsardzību un izveidot momentus, tāpēc prognozēju, ka “Burnley” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: 0:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Burnley" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.94
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71