40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Povetkina un Vaita revanša cīņa

Gibraltārs, 00:00 @ 28.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Sestdien Gibraltārā norisināsies revanša boksa cīņa starp Aleksandru Povetkinu un Dilianu Vaitu. Pirmajā tikšanās reizē negaidīti uzvarēja Povetkins, jo Vaits visu cīņu kontrolēja notikumus ringā, trīs reizes līdz 5. raundam Vaits sūtīja Povetkinu nokdaunā, un visi domāja, ka cīņa jau drīz beigsies. Tā arī notika, jo duelis noslēdzās 5. raundā, taču triumfēja Povetkins, kurš ar uppercut sitienu nokautēja Vaitu.

Povetkins ir pieredzējis un stiprs bokseris, taču viņam ir 41 gads un šādam līmenim viņš jau ir diezgan vecs. Karjeras laikā Povetkins ir zaudējis tikai Entonijam Džošua un Vladimiram Kļičko, taču arī Vaits ir ļoti augsta līmeņa bokseris. Savulaik Vaits tikās ringā ar Džošua, līdzīgā cīņā viņam zaudējot, taču parādot, ka viņš pieder augstākajam līmenim.

Pirmajā cīņā Vaitam nepaveicās pret Povetkinu. Iespējams, ka pēc trim nokdauniem Vaits padomāja, ka cīņa ir beigusies, bet tā nedrīkst domāt, tāpēc domāju, ka Vaits būs pilnībā koncentrējies sestdienas cīņai.

Prognozēju, ka Vaits triumfēs ar nokautu vai tehnisko nokautu.

Prognoze precīza: Vaits 4. raundā uzvarēja ar nokautu

Povetkins pret Vaitu: prognozes un koeficienti

Īpašais piedāvājums: koeficients 10 uz Povetkina uzvaru! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Vaits uzvarēs ar nokautu vai tehnisko nokautu
Veikt likmi
KategorijaBokss
Koeficients 1.72
Prognozi piedāvā
Ņikita Smirnovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls bokseris
Bokseris un atraktīva personība ar savu "Youtube" šovu. Piedalījies lielākajos "LNK Boxing" turnīros, kā arī divas reizes kļuvis par Latvijas čempionu amatieru boksā. Eksperts ne tikai boksā, bet arī citos cīņas sportos, tādēļ sniedz prognozes arī uz UFC un citiem MMA turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes6
Precīzas5
Zaudētas1
Atgrieztas0
Peļņa:+3,34