40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: pastarīšu duelis VTB

Minska, 14:00 @ 21.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

VTB Vienotās līgas spēlē svētdien tiekas latviešu pārstāvētās komandas – Edmunda Valeiko trenētā un Toma Leimaņa pārstāvētā “Tsmoki-Minsk” uzņems Ojāra Siliņa pārstāvēto “Astana”. Komandas nedemonstrē to labāko sniegumu VTB līgā, jo Minska ar divām uzvarām 17 spēlēs ir pēdējā, bet Nursultanas komandai ir par divām uzvarām vairāk un par divām pozīcijām augstāk.

Tā kā “Tsmoki-Minsk” nav cerību iekļūt VTB izslēgšanas spēlēs, kā arī sezona FIBA Eiropas kausā ir noslēgusies, komanda pamainījusi turpmākās sezonas daļas uzdevumus un šobrīd vairāk koncentrējas uz vietējo baltkrievu spēlētāju attīstību, sastāvā paliekot vien dažiem leģionāriem, no kuriem viens ir Toms Leimanis.

“Astana” atbrīvojusies no diviem leģionāriem, taču, skatoties uz papīra, Nursultanas komanda ir spēcīgāka par “Tsmoki-Minsk”, par ko liecina arī pēdējo maču sniegums. Jā, “Astana” piedzīvojusi trīs zaudējumus, taču tie bijuši pret respektablām komandām un sīvās cīņās.

Prognozēju, ka “Astana” uzvaru ar vismaz četru punktu pārsvaru (handikaps -4).

Prognoze neprecīza: “Astana” uzvara 80:78

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Astana" uzvara ar vismaz 4 punktiem (handikaps -4)
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.79
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73