40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Pasaules kausa biatlonā sezonas finišs!

Estešunda, 16:30 @ 21.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Noslēdzošā diena Pasaules kausa izcīņā biatlonā! Šodien ar masu startiem gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē noslēgsies 2020. – 2021. gada sezona biatlonā. Vispirms uz starta dosies dāmas.

Prognozēju, ka Hanna Ēberga noslēgs sacensības labāko trijniekā. Pēdējās sacensībās viņa nerāda to labāko sniegumu, taču viņas stils ir labi piemērots masu startam. Gan slēpošanā, gan šaušanā viņa ir diezgan stabila, turklāt Ēberga trenējusies kopā ar Zviedrijas komandu, līdz ar to viņa labāk pazīst gan trasi, gan apstākļus.

Šosezon pārsvarā dominējušas norvēģietes, taču Zviedrija un Norvēģija vienmēr ļoti sacentušās savā starpā, kas Ēbergai varētu dot papildu motivāciju, tāpēc uzskatu, ka viņa iekļūs labāko trijniekā.

Prognoze neprecīza: Ēberga finišēja 24. vietā

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Hanna Ēberga iekļūs TOP3
Veikt likmi
KategorijaBiatlons
Koeficients 6.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63