40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Galatasaray” atkāpties nav kur

Bījīkčekmedže, 20:00 @ 28.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Spēle starp abām komandām ir ļoti svarīga, jo uzvaras cena ir ļoti augsta. Komanda, kura uzvarēs teorētiski saglabās vietu augstākajā līgā. “Buyukcekmece” vienība uzvarējusi tikai vienu no iepriekšējām 11 spēlēm, kamēr arī Stambulas “Galatasaray” aizvada ļoti sliktu sezonu. Abas komandas atrodas turnīra tabulas lejasgalā. Tomēr es uzskatu, ka par vietu zemāk esošā Stambulas komandai ir krietni labāks sastāvs. Īpaši jāizceļ saspēles vadītaja pozīcija, kur labā formā ir Pjērs Džeksons, kā arī Džordans Kraufords ir ļoti kvalitatīvs leģionārs.

“Buyukcekmece” komandai ir problēmas ar spēli zem groza, kā arī ar perimetra aizsardzību, tādēļ prognozēju, ka “Galatasaray” pierādīs savu pārākumu šajā spēlē un uzvarēs ar vismaz piecu punktu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: “Buyukcekmece” uzvara ar 105:101

Līdz pat 100 EUR vērtas bez riska likmes – Betsafe iepazīšanās bonuss!

 

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Galatasaray" -4,5 handikaps
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.30
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63