5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Futbola lielvalstu 1/4 fināla sadursmē Francija apspēlēs Angliju

Katara, 21:00 @ 10.12.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ Anglija – Francija 1:2 (0:1)

Ceturtdaļfināls bieži vien ir tā stadija, kurā grandus sagaida pirmais nopietnais pārbaudījums finālturnīrā, un tā tas būs arī pasaules čempiones Francijas un Eiropas vicečempiones Anglijas gadījumā. Gan teorētiskā (sastāva), gan praktiskā (snieguma līdzšinējās spēlēs) ziņā abas komandas diezgan droši varētu likt pasaules labāko četriniekā, taču izslēgšanas turnīra galvenais uzdevums ir noskaidrot labāko izlasi, nevis visas sarindot objektīvā secībā. Tādēļ šis ceturtdaļfināls sestdienas vakarā būs skarbs – kādam no Eiropas milžiem būs jādodas mājās.

Tā kā Francija un Anglija izlozēs visbiežāk atrodas vienā grozā, abas visbiežāk arī tiekas tikai pārbaudes spēlēs. Iepriekšējā vērā ņemamā savstarpējā spēle bija pirms 10,5 gadiem kara vēl neskartajā Donetskā, kad apakšgrupā izlases izspēlēja neizšķirtu 1:1. No tā mača pamatsastāviem ierindā palicis vienīgi Francijas izlases kapteinis Igo Loriss. “Euro 2004” ar 2:1 uzvarēja Francija, “Euro 1992” bija neizšķirts 0:0, bet Pasaules kausos komandas nav aci pret aci tikušās jau 40 gadu – Anglija 1982. gada grupā uzvarēja ar 3:1. Tā ka savstarpējo spēļu vēsturei nozīmes sestdienas vakarā nebūs praktiski nekādas.

Kaut arī spēļu analīzē parasti triviāli pieņemts, ka lielāka bumbas kontrole, augsts presings un vairāk uzbrukumu ir laba lieta, līdzvērtīgu un, jo īpaši, nesaspēlētu pretinieku cīņā biežāk ir pretēji, jo tām komandām, kuras izmanto pretuzbrukumu taktiku, ir plašākas zonas ātriem uzbrukumiem. Un Francija un Anglija ir izlases, kuru galvenais trumpis ir tieši ātras pārejas, tādēļ šā pāra viens no galvenajiem jautājumiem būs nevis tas, kurš uzņemsies pirmā numura lomu, bet tieši pretēji – kurš uzņemsies otrā numura lomu? Francija Dešāna vadībā bieži vien labprātīgi spēlē vidējā, nevis augstā zonā un sagaida pretiniekus, aizsargiem ļaujot brīvi saspēlēties un presinga slazdus veidojot dziļāk laukumā. Un tas, ka šajā turnīrā Francijas aizsardzība ir visai ievainojama (nevienas sausās spēles), vedina domāt, ka pret angļiem franči vēl vairāk nevēlēsies spēlēt ļoti atklāti. Francijas rindās ir turnīra labākais spēlētājs savā konkrētajā pozīcijā (Kiljans Mbapē) un turnīra vērtīgākais spēlētājs (Antuāns Grīzmans), un, ja izdosies paslēpt savus lielos mīnusus aizsardzībā, tad par nelielu šā mača favorīti tomēr uzskatītu Franciju.

Prognozes rezultāts:Precīza
Futbola lielvalstu 1/4 fināla sadursmē Francija apspēlēs Angliju
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.56
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes8
Precīzas2
Zaudētas6
Atgrieztas0
Peļņa:-4,18
Prognozes284
Precīzas131
Zaudētas149
Atgrieztas4
Peļņa:-10,12

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT