Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Francijai problēmām nevajadzētu būt

Bukareste, 22:00 @ 28.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Viena no Eiropas čempionāta galvenajām favorītēm Francija pirmdienas vakarā spēkosies ar Šveices valstsvienību. Grupu turnīrā francūžiem uzvara un divi neizšķirti, kas deva 1. vietu Nāves grupā, bet šveiciešiem uzvara, zaudējums un neizšķirts, kā rezultātā iegūta 3. vieta A grupā.

Līdz šim čempionātā Šveice nav rādījusi tādu sniegumu, lai rastos priekšstats, ka šovakar Francijas uzvara varētu būt apdraudēta. Šveicieši spēlēja labi pret turkiem, taču parādītais futbols pret Itāliju un Velsu nebija tas labākais.

Francijas izlases uzbrukums ir atdzīvināts ar Karīma Benzemā gūtajiem vārtiem gan no spēles, gan 11 metru līnijas. Ar vārtiem vēl nav atzīmējies Kilians Mbapē, taču galvenais, ka kāds uzbrucējs bijis precīzs, tāpēc nedomāju, ka Francijai būs lielas grūtības.

Prognozēju, ka Francija izcīnīs uzvaru un kopā būs mazāk par 3,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 3:3

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Francijas uzvara un mazāk par 3,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.04
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71