Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Francija uzvarēs, Portugāle centīsies nezaudēt

Budapešta, 16:00 @ 19.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Otrā kārta “Nāves grupā”. Francija pēc uzvaras pār vāciešiem dodas uz Budapeštu, kur 60 tūkstošu skatītāju priekšā tiksies ar mājinieci Ungāriju. Pret Portugāli ungāri parādīja kvalitatīvu sniegumu, centra pussargiem veicot lielu darba apjomu un līdz 84. minūtei neitralizējot portugāļu uzbrukumu.

Taču Francijai ir daudz spēcīgāka vidējā līnija (ja salīdzina ar portugāli) un ungāriem klāsies smagāk. Paredzu, ka Pogbā, Rabio (vai Toliso?) kļūs par atslēgas spēlētājiem drošā Francijas panākumā.

Savukārt Vācijas un Portugāles duelī lielāks, spiediens, protams, uz pirmajā kārtā zaudējušajiem vāciešiem. Atsevišķos nogriežņos Vācijas izlase izskatījās jaudīgi, uzspiežot uz pašreizējo pasaules čempionu vārtiem.

Uzskatu, ka ļoti sīvā spēlē daudz ko izšķirs portugāļu individuālais sniegums uzbrukumā, kas šai izlasei šobrīd “uz papīra” izskatās spēcīgāks.

Prognoze: Kombinācija – Portugāle nezaudē un Francijas handikaps (-1.5)

Prognoze neprecīza: Ungārija – Francija 1:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Ekspreša prognoze": Portugāle nezaudē un Francijas handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.96
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84