40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Fenerbahce” turpinās spēlēt rezultatīvi

Pirejas, 21:00 @ 26.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pireju “Olympiacos” un Stambulas “Fenerbahce” komandas piektdienas vakarā aizvadīs otro savstarpējo maču šosezon ULEB Eirolīgā. Tieši pirms Ziemassvētkiem komandas tikās pirmo reizi, un “Fenerbahce” izcīnīja uzvaru ar 84:77.

Kopš tā laika daudz kas ir mainījies, jo tobrīd “Fenerbahce” tikai sāka uzņemt apgriezienus pēc sliktā sezonas sākuma, bet šobrīd atrodas 6. vietā, savukārt “Olympiacos” zaudējusi izredzes šosezon pacīnīties par turnīra galveno trofeju.

Stambulas panākumu pamatā ir rezultatīvais sniegums – no pēdējām piecām Eirolīgas izbraukuma spēlēm tikai vienā “Fenerbahce” guva mazāk par 89 punktiem, turklāt tas notika pret “Valencia”, kad komandas kontā bija tikai 52 punkti jeb notika anomālija. Jāmin arī tas, ka viesos Feners 2021. gadā ir zaudējis tikai vienu reizi.

Uzskatu, ka arī piektdienas vakarā “Fenerbahce” demonstrēs ātru un rezultatīvu basketbolu, kā rezultātā komanda gūs vairāk par 79,5 punktiem.

Prognoze neprecīza: “Fenerbahce” uzvara ar 76:71

Līdz pat 100 EUR vērtas bez riska likmes – Betsafe iepazīšanās bonuss!

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Fenerbahce" gūs vairāk par 79,5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.95
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29