40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Erbērs un Cicipas cīņā par Marseļas pusfinālu

Marseļa, 18:35 @ 12.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pamazām tuvojas izšķirošie notikumi Marseļas ATP 250 turnīrā, un vienā no ceturtdaļfināla cīņām tiksies Francijas tenisists Pjērs-Igs Erbērs un grieķis Stefans Cicipas.

Ļoti pārliecinoši Erbērs iesāka turnīru, pieveicot japāni Kei Nišikori ar 6:1, 6:4, bet vakar no francūža rokas krita arī Kamerons Norijs – 6;3, 6:4. Cicipas sacensības uzsāka tikai no astotdaļfināla un pieveica citu mājinieku Lukasu Puiju ar 6:2, 6:3. Pagājušajā nedēļā grieķis aizspēlējās līdz Roterdamas turnīra pusfinālam, taču izšķirošajā mačā nespēja iekļūt.

Skaidrs, ka Cicipas ir šīs spēles favorīts, taču viņam nebūs viegli pret Erbēru. Francūzis šajā turnīrā spēlē labi, ir iegājis ritmā un nav zaudējis nevienu setu, tāpēc prognozēju, ka Erbērs nezaudēs ar vairāk kā četriem geimiem (handikaps +4,5).

Prognoze precīza: Erbērs izcīna uzvaru ar 6:7(6), 6:4, 6:2

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Erbērs nezaudēs ar vairāk kā 4 geimiem (handikaps +4,5)
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19