40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Dohas fināls – Kvitova pret Muguruzu

Doha, 17:00 @ 06.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Dohas WTA 500 turnīra finālā tiekas ranga 10. vietas īpašniece Petra Kvitova ar 16. ranga vietu Garbinji Muguruzu. Gaidāms interesants mačs, jo abas ir labas servētājas un patīk uzbrukuma stila teniss, bet šajā spēlē par favorīti uzskatu Muguruzu.

Muguruza ļoti stabili aizvada turnīru, zaudējusi tikai vienu setu un ir labā fiziskajā formā. Šajā kalendārajā gadā tenisiste izcīnījusi 12 uzvaras un piedzīvojusi tikai trīs zaudējumus, turklāt tie piedzīvoti pret ļoti labām tenisistēm un Muguruzai bija iespējas arī tajos mačos uzvarēt. Dohas turnīrā tenisiste demonstrē ļoti labu 1. servi un maz kļūdas.

Kvitova pamazām uzņem fizisko formu un sezonas ievadā aizvadījusi vairākus neizteiksmīgus mačus. Finālā neredzu daudz variantus Kvitovai un prognozēju, ka Muguruza turnīra galveno spēli aizvadīs labi un uzvarēs ar vismaz četru geimu pārsvaru jeb handikaps -3,5.

Prognoze neprecīza: Kvitova uzvarēja ar 6:2, 6:1.

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Muguruzas geimu handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 2.08
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73