40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: CSKA vai “Olympiacos”?

Maskava, 20:00 @ 22.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ULEB Eirolīgā piektdienas vakarā gaidāma interesanta cīņa, jo savā starpā tiksies Maskavas CSKA un Pirejas “Olympiacos” – komandas, kurām pēc aizvadītajām četrām cīņām ir pa trim uzvarām un zaudējumam. Arī vietējos čempionātos komandas sezonas iesākušas labi.

Par favorīti šajā duelī uzskatu CSKA, jo Maskavas komandai ir pieredzējušāks sastāvs un tas vairāk spēlējis kopā. Protams, ka Aleksejs Šveds vienmēr ir uz jautājuma zīmes, taču CSKA spēlēs arī savā laukumā. Viena no “Olympiacos” uzvarām bijusi pret Madrides “Real”, kamēr pārējās divas pār “Baskonia” un Kauņas “Žalgiri”.

Manuprāt, grieķu komandai nepieciešams vēl mazliet laiks, lai pietuvotos Eirolīgas TOP4 komandām un sasniegtu CSKA līmeni, tāpēc prognozēju, ka CSKA uzvarēs ar vismaz pieciem punktiem (handikaps -4,5).

Prognoze precīza: CSKA uzvara 88:82

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: CSKA handikaps -4,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.05
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63