Maskava, 20:00 @ 22.10.2021

Prognoze precīza!

ULEB Eirolīgā piektdienas vakarā gaidāma interesanta cīņa, jo savā starpā tiksies Maskavas CSKA un Pirejas “Olympiacos” – komandas, kurām pēc aizvadītajām četrām cīņām ir pa trim uzvarām un zaudējumam. Arī vietējos čempionātos komandas sezonas iesākušas labi.

Par favorīti šajā duelī uzskatu CSKA, jo Maskavas komandai ir pieredzējušāks sastāvs un tas vairāk spēlējis kopā. Protams, ka Aleksejs Šveds vienmēr ir uz jautājuma zīmes, taču CSKA spēlēs arī savā laukumā. Viena no “Olympiacos” uzvarām bijusi pret Madrides “Real”, kamēr pārējās divas pār “Baskonia” un Kauņas “Žalgiri”.

Manuprāt, grieķu komandai nepieciešams vēl mazliet laiks, lai pietuvotos Eirolīgas TOP4 komandām un sasniegtu CSKA līmeni, tāpēc prognozēju, ka CSKA uzvarēs ar vismaz pieciem punktiem (handikaps -4,5).

Prognoze precīza: CSKA uzvara 88:82

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: CSKA handikaps -4,5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.05
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
374
Precīzas
149
Zaudētas
218
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT