40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Cloud9” vs “FURIA”

20:00 @ 22.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šajā spēlē tiksies “FURIA”, kuri ir nodrošinājuši izkļūšanu no grupas un “Cloud9”, kuriem ir nepieciešama uzvara, lai saglabātu savas cerības iekļūt “play-off”. Par spēles favorītiem uzskatāmi Brazīļi, kuri šajā “ESL Pro League Season 13” turnīrā vēl nav izjutuši zaudējuma rūgtumu, nezaudējot nevienu karti. Tikmēr “Cloud9” katrā spēlē ir aizvadījuši pa trīs kartēm, zaudējot “Gambit” un “Natus Vincere”, bet vienīgā uzvara izcīnīta pret C grupas pastarīšiem – “Team One”.

Abas vienības savā starpā tikušās divas reizes, abās uzvaru izcīnot brazīļiem, tiesa tajās ir aizvadītas visas trīs kartes un tikai vienā kartē kāda no komandām uzvarējusi ļoti pārliecinoši. Arī šajā turnīrā kaut “FURIA” nav zaudējusi nevienu karti, par vienīgo nopietno pretinieku var uzskatīt tikai “Natus Vincere”, jo pārējās divas uzvaras izcīnītas pret tautiešiem “Team One” un “MiBR”. Uzskatu, ka šī būs diena, kad “FURIA” piedzīvos pirmo zaudēto karti, tomēr nedomāju, ka tas notiks visā spēlē.

Prognoze: Būs nepieciešamas visas trīs kartes jeb Over 2.5 kartes

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Over 2.5 kartes
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients 2.20
Prognozi piedāvā
Matīss Daniels Kokins, eksperts, likme.tv
Esporta entuziasts
Matīss ir Sportazinas.com e-sporta sadaļas žurnālists, kurš aktīvi seko galvenajām šī sporta aktuālitātēm. Pastiprinātu uzmanību eksperts pievērš tādām spēlēm kā: CS:GO, Dota 2, League Of Legends un Valorant.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes13
Precīzas4
Zaudētas9
Atgrieztas0
Peļņa:-5,49