40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Barcelona” alkst revanšu

Barselona, 22:00 @ 23.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Piektdienas vakarā ULEB Eirolīgas otro ceturtdaļfināla spēli aizvadīs “Barcelona” un Sanktpēterburgas “Zenit”. Pirms divām dienām Krievijas komanda šokēja basketbola līdzjutējus, jo izcīnīja uzvaru ar 76:74, un “Barcelona” kļuva par pirmo komandu, kas kā regulārās sezonas uzvarētāja zaudēja 1. “play-off” spēli kopš 2016. – 2017. gada sezonas, kad tika ieviests “round robin” formāts.

Skaidrs, ka “Barcelona” darīs visu, lai izcīnītu uzvaru, jo došanās uz Krieviju ar rezultātu sērijā 0-2 var ļoti viegli novest pie sezonas beigām jau nākamajā nedēļā, lai gan Spānijas komandas mērķis ir tikai un vienīgi zelta medaļas.

“Zenit” trešdien ļoti rezultatīvi spēlēja pirmajā puslaikā, kopā gūstot 48 punktus. Komandas galvenais treneris Ksavi Paskāls iepriekš ir vadījis “Barcelona” un zina Spānijas granda vājās vietas, turklāt sezonas kopējā ieskaitē “Zenit” ir vadībā ar 2-1.

Domājams, ka Sanktpēterburga neatkāpsies un demonstrēs rezultatīvu basketbolu, tāpēc prognozēju, ka “Zenit” piektdienas vakarā gūs vairāk par 70,5 punktiem.

Prognoze precīza: “Barcelona” uzvara pagarinājumā 81:78

Eirolīgas ceturtdaļfināli turpinās: Novājinātā “Fenerbahce” pret CSKA, “Zenit” lūkos vēlreiz pārsteigt “Barcelona”

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Zenit" vairāk par 70,5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29