Barselona, 22:00 @ 23.04.2021

Prognoze precīza!

Piektdienas vakarā ULEB Eirolīgas otro ceturtdaļfināla spēli aizvadīs “Barcelona” un Sanktpēterburgas “Zenit”. Pirms divām dienām Krievijas komanda šokēja basketbola līdzjutējus, jo izcīnīja uzvaru ar 76:74, un “Barcelona” kļuva par pirmo komandu, kas kā regulārās sezonas uzvarētāja zaudēja 1. “play-off” spēli kopš 2016. – 2017. gada sezonas, kad tika ieviests “round robin” formāts.

Skaidrs, ka “Barcelona” darīs visu, lai izcīnītu uzvaru, jo došanās uz Krieviju ar rezultātu sērijā 0-2 var ļoti viegli novest pie sezonas beigām jau nākamajā nedēļā, lai gan Spānijas komandas mērķis ir tikai un vienīgi zelta medaļas.

“Zenit” trešdien ļoti rezultatīvi spēlēja pirmajā puslaikā, kopā gūstot 48 punktus. Komandas galvenais treneris Ksavi Paskāls iepriekš ir vadījis “Barcelona” un zina Spānijas granda vājās vietas, turklāt sezonas kopējā ieskaitē “Zenit” ir vadībā ar 2-1.

Domājams, ka Sanktpēterburga neatkāpsies un demonstrēs rezultatīvu basketbolu, tāpēc prognozēju, ka “Zenit” piektdienas vakarā gūs vairāk par 70,5 punktiem.

Prognoze precīza: “Barcelona” uzvara pagarinājumā 81:78

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Eirolīgas ceturtdaļfināli turpinās: Novājinātā “Fenerbahce” pret CSKA, “Zenit” lūkos vēlreiz pārsteigt “Barcelonu”

Prognoze: "Zenit" vairāk par 70,5 punktiem
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.88
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Par ekspertu

Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
52
Precīzas
29
Zaudētas
23
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT