40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze ATP Roterdamas turnīrā: polis pret francūzi

Roterdama, 13:30 @ 02.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šajā spēlē, kura principā vērtējama kā 50 pret 50, par nelielu favorītu bukmeikeri uzskata Polijas tenisistu Hubertu Hurkaču (#30), tomēr uzskatu, ka pieredzējušais Andrians Manarīno (#32) spēs 24 gadus vecajam polim sagādāt galvasāpes.

Parasti šādās 50/50 spēlēs bukmeikeri var nosvērties par labu reitingā augstāk esošam tenisistam, tomēr uzskatu, ka šajā divu līdzīgu tenisistu duelī priekšroka jāatdod francūzim un jāizmanto uz viņu piedāvātais koeficients 2,10.

Hurkačs ir labs tenisists, tomēr piedzīvojis trīs zaudējumus pēc kārtas un visus rangā zemāk esošiem pretiniekiem, tas runā, ka forma nav pati labākā. Sezonu polis iesāka labi, uzvarēja Delrejbīčas turnīrā, kur gan nebija īpaši sīva konkurence, tad pārbrauca uz Austrāliju, kur Melburnas turnīrā, iesildoties “Australian Open”, pārvarēja divas kārtas. Savukārt “Australian Open” viņam beidzās pirmajā kārtā.

Arī atgriešanās Eiropā nesekmējās ar uzvaru, jo Montpeljē jau turnīra atklāšanas spēlē zaudēja Davidovičam Fokina. Domāju, ka pēc sezonas labā starta un emocionālā pacēluma Hurkačs šobrīd ir gan fiziskā, gan mentālā bedre un prognozēju, ka viņa zaudējumu sērija ievilksies.

Nevar teikt, ka Manarīno ir īpaši stabils, bet tomēr viņam reti gadās garas zaudējumu sērijas. Viņš pāris spēles uzvar, tad kādu var zaudēt, bet pēdējā laikā biežāk ir uz pozitīvas nots. “Australian Open” viņš iekļuva trešajā kārtā, pēc tam aizbrauca uz Singapūras turnīru, kur zaudēja otrajā kārtā. Uzskatu, ka šī ir spēle ar līdzīgām izredzēm, tomēr uzskatu, ka koeficients 2+ ir jāizmanto, jo Hurkačs piedzīvo zaudējumu sēriju.

Prognoze neprecīza: Hurkačs uzvar 6:3, 7:6(6)

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Manarīno uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 2.10
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19