40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Maskavas CSKA pret “Anadolu Efes”

Maskava, 15.12.2020, 19:00
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!
Šajā nedēļā ļoti daudz interesanta basketbola un liela interese par Eiropas vadošo līgu – ULEB Eirolīgu. Mana šīs nedēļas likme būs uz spēli Maskavas CSKA pret Stambulas “Anadolu Efes” – divām līgas vadošajām komandām. Ņemot vērā, ka “Anadolu” komanda nav aizvadījusi daudz spēles savā labākajā sastāvā, uzskatu, ka CSKA izcīnīs uzvaru un izdarīs to vismaz ar četru punktu pārsvaru, proti, likme: handikaps -3,5 uz CSKA pusi.

Kas par to liecina? Pirmais, komandai ir deviņu uzvaru sērija, ieskaitot arī spēles VTB līgā. Decembrī komanda spēlē izcili – bez zaudējumiem. Otrais, lieliski spēlē Maiks Džeimss, kurš lielā mērā ir atbildīgs par komandas panākumiem. Pēdējās trīs spēlēs Džeimss vidēji izcēlies ar 26 gūtiem punktiem. Trešais, savā laukumā Eirolīgā CSKA uzvarējusi piecus mačus, bet tikai reizi zaudējusi. Tāpat pluss ir skatītāji: Maskava ir viena no retajām vietām Eirolīgā, kur tie var atbalstī savu komandu. Vēl varu pieminēt, ka “Anadolu Efes” komandai nepalīdzēs vienības trešais rezultatīvākais vīrs – Simons, kas nozīmē, ka atkal Turcijas klubs nebūs pilnā sastāvā.

Spēles sākums: 15.12.2020, 19:00, Maskava

Prognozes rezultāts:Precīza
CSKA - Anadolu Efes: CSKA -3,5 (handikaps):
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.70
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73