40 EUR bezriska likme
Saņemt

Gada notikums ASV sportā ir klāt: “Super Bowl” fināls

Tampa, 01:30 @ 08.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Naktī no svētdienas uz pirmdienu notiks ārkārtīgi milzīgs un iespaidīgs sporta notikums – amerikāņu futbola “Super Bowl” fināls. Šajā reizē spēkiem mērosies Tampabejas “Buccaneers” un Kanzassitijas “Chiefs”.

Manuprāt, šis sporta pasākums jāredz ikvienam sporta fanam. Tas ir notikums, kurā mājo spriedze, adrenalīns un atmosfēra, kura ir vārdiem neaprakstāma. Spēlei papildus ažiotāžu dos tas, ka savā starpā sacentīsies amerikāņu futbola un sporta leģenda Toms Breidijs pret topošo līgas leģendu Patriku Mahoumsu. Šī saspēles vadītāju (“quarterback”) cīņa būs tieši tā, kura jābauda mačā visvairāk.

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Kanzassitijas komanda šajā sezonā spēlē stabili, taču reti kad sagrauj pretinieku. Iepriekšējās desmit spēlēs vienība tikai reizi uzvarējusi pretiniekus ar vairāk kā sešu punktu pārsvaru. Tas notika pēdējā mačā, konferences finālā, kad “Chiefs” pieveica Bufalo “Bills”.

Ticu, ka Breidijam kopā ar “Buccaneers” izdosies parādīt zobus pret šīs spēlēs favorītiem. Mana prognoze: Tampabejas komandas handikaps +6.

Prognozes rezultāts:Precīza
NFL Super Bowl, Tampabejas “Buccaneers” - Kanzassitijas “Chiefs”: “Buccaneers” komandas handikaps +6
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients 1.57
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73