Vatforda, 17:00 @ 18.12.2021

Likme atgriezta!

Veikšu vēl vienu kombinēto prognozi par Anglijas Premjerlīgas sestdienas spēlēm. “Watford”, kas ir tuvu izkrišanas robežai, tiksies ar “Crystal Palace”. Kopš pie Vatfordas stūres ir Kludio Ranjēri komanda demonstrē briesmīgu spēli aizsardzībā, kas izpaužas ar daudz ielaistajiem vārtiem.

Deviņās spēlēs “Watford” 21 reizi kapitulējusi, un pēdējā mačā komanda kompensācijas laikā piedzīvoja zaudējumu pret “Brentford”. “Crystal Palace” savā laukumā tika galā ar “Everton”, un jāuzteic Vilfrīda Zā darbības laukumā. Var teikt, ka “Crystal Palace” aizsardzība ir nostiprināta, tāpēc prognozēju komandas uzvaru.

“West Ham United” spēlēs ar galveno pretendenti uz izkrišanu – “Norwich City”. Nav nekādu šaubu, ka “West Ham” ir galvas tiesu pārāka, un “Norwich” nebūs ko likt pretī. Pēdējās divās savstarpējās spēlēs “West Ham” uzvarējusi ar 2:0 un 4:0 un prognozēju komandas uzvaru arī šajā reizē.

Ekspreša prognoze: “Crystal Palace” uzvara (2,45) x “West Ham” uzvara (1,35)

Likme atgriezta: spēles atceltas COVID-19 dēļ.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognoze: "Crystal Palace" un "West Ham" uzvaras
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
3.37
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
2
Precīzas
1
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
161
Precīzas
65
Zaudētas
92
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT