40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: Londonas komandas ir favorītes

Vatforda, 17:00 @ 18.12.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Veikšu vēl vienu kombinēto prognozi par Anglijas Premjerlīgas sestdienas spēlēm. “Watford”, kas ir tuvu izkrišanas robežai, tiksies ar “Crystal Palace”. Kopš pie Vatfordas stūres ir Kludio Ranjēri komanda demonstrē briesmīgu spēli aizsardzībā, kas izpaužas ar daudz ielaistajiem vārtiem.

Deviņās spēlēs “Watford” 21 reizi kapitulējusi, un pēdējā mačā komanda kompensācijas laikā piedzīvoja zaudējumu pret “Brentford”. “Crystal Palace” savā laukumā tika galā ar “Everton”, un jāuzteic Vilfrīda Zā darbības laukumā. Var teikt, ka “Crystal Palace” aizsardzība ir nostiprināta, tāpēc prognozēju komandas uzvaru.

“West Ham United” spēlēs ar galveno pretendenti uz izkrišanu – “Norwich City”. Nav nekādu šaubu, ka “West Ham” ir galvas tiesu pārāka, un “Norwich” nebūs ko likt pretī. Pēdējās divās savstarpējās spēlēs “West Ham” uzvarējusi ar 2:0 un 4:0 un prognozēju komandas uzvaru arī šajā reizē.

Ekspreša prognoze: “Crystal Palace” uzvara (2,45) x “West Ham” uzvara (1,35)

Likme atgriezta: spēles atceltas COVID-19 dēļ.

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: "Crystal Palace" un "West Ham" uzvaras
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.37
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71