40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: kā veiksies “Cavs” un “Nuggets”?

Klīvlenda, 2:30 @ 13.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pilna nakts ar dažādiem NBA mačiem, bet prognozēšu divu spēļu iznākumus. Klīvlendas “Cavaliers” savā laukumā uzņems Detroitas “Pistons”. Jauno sezonu “Cavs” uzsākusi ļoti sekmīgi, turklāt izceļas ar to, ka bieži spēlē ar trim centra spēlētājiem, pa trešo numuru laižot kādu gara auguma spēlētāju.

Traumas dēļ ārā ir viens no līderiem Kolins Sekstons, bet otro jaunību piedzīvo Rikijs Rubio. Draftā “Cavaliers” trāpīja desmitniekā, piesaistot Evanu Mobliju, kurš pašlaik ir viens no labākajiem jaunajiem centriem līgā. “Pistons” turpina atrasties bēda ielejā, pēdējo gadu drafta izredzes vēl sevi tikai pierāda, tāpēc prognozēju, ka Klīvlenda” uzvarēs ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Denveras “Nuggets” tiksies ar Atlantas “Hawks”. Iepriekšējā reizē prognozēju Denveras zaudējumu, taču komanda pat bez Nikolas Jokiča prata apspēlēt spēcīgo Indiānas “Pacers”, kas apliecina “Nuggets” spēku. “Hawks” neaizvada labu sezonu, atrodas bedrē, tāpēc paredzu “Nuggets” uzvaru ar vismaz diviem punktiem.

Ekspreša prognoze: “Cavaliers” handikaps -2 (1,58) x “Nuggets” handikaps -2 (1,64)

Prognoze precīza: “Cavaliers” uzvara 98:78, “Nuggets” uzvara 105:96

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Cavs" handikaps -2 x "Nuggets" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.59
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73