40 EUR bezriska likme
Saņemt

Eirolīgā turpinās karstas cīņas: СSKA uzņem “Barcelona”

Maskava, 19:00 @ 15.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Eirolīgā turpinās karstas cīņas – Maskavas CSKA uzņems “Barcelona” vienību. Spēle starp divām turnīra līdervienībām. Uzskatu, ka mačs būs ļoti spraigs. CSKA komandai nevar palīdzēt viens no atslēgas spēlētājiem abos laukuma galos – gan uzbrukumā, gan aizsardzībā – Vils Kleiburns. Tāpat uz jautājuma zīmes ir Daniela Haketa piedalīšanās šaja spēlē.

Pretī stājas “Barcelona”, kas vienmēr prot aizvadīt svarīgos mačus kvalitatīvi. Šādas spēles ļoti patīk komandas galvenajam trenerim Šarūnam Jasikevičam. “Barcelona” komandai ir ļoti labas iespējas pacīnīties par uzvaru šajā spēlē. Uzskatu, ka Barselonas vienība nezaudēs vairāk kā septiņiem punktiem, proti, mana prognoze: +6 handikaps.

Prognoze precīza: “Barcelona” uzvara ar 88:75

Prognozes rezultāts:Precīza
Eirolīga, Maskavas "CSKA" pret "Barcelona": "Barcelona" handikaps +6
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.73
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73