Maskava, 19:00 @ 15.01.2021

Prognoze precīza!

Eirolīgā turpinās karstas cīņas – Maskavas CSKA uzņems “Barcelona” vienību. Spēle starp divām turnīra līdervienībām. Uzskatu, ka mačs būs ļoti spraigs. CSKA komandai nevar palīdzēt viens no atslēgas spēlētājiem abos laukuma galos – gan uzbrukumā, gan aizsardzībā – Vils Kleiburns. Tāpat uz jautājuma zīmes ir Daniela Haketa piedalīšanās šaja spēlē.

Pretī stājas “Barcelona”, kas vienmēr prot aizvadīt svarīgos mačus kvalitatīvi. Šādas spēles ļoti patīk komandas galvenajam trenerim Šarūnam Jasikevičam. “Barcelona” komandai ir ļoti labas iespējas pacīnīties par uzvaru šajā spēlē. Uzskatu, ka Barselonas vienība nezaudēs vairāk kā septiņiem punktiem, proti, mana prognoze: +6 handikaps.

Prognoze precīza: “Barcelona” uzvara ar 88:75

Eirolīga, Maskavas "CSKA" pret "Barcelona": "Barcelona" handikaps +6
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.73
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
8
Precīzas
3
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
72
Precīzas
32
Zaudētas
40
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT