40 EUR bezriska likme
Saņemt

Australian Open: Serēna Vilijamsa pret Simonu Halepu

Melburna, 10:00 @ 16.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Saistošs mačs gaidāms Austrālijas atklātajā tenisa čempionātā. Sieviešu konkurencē ceturtdaļfinālā savā starpā tiksies absolūta tenisa leģenda Serēna Vilijamsa pret ATP ranga otro numuru Simonu Halepu.

Mačs risināsies uz cietā seguma. Tā noteikti būs priekšrocība pieredzējušākajai Vilijamsai. Viņas agresīvais spēles stils ir kā radīts šādam laukumam. Pie tam Halepa vairāk pazīstama kā māliniece. Savstarpējos mačos uz hard seguma Vilijamsa ir uzvarējusi septiņos no deviņiem mačiem.

Turnīra gaitā amerikāņu tenisiste ir demonstrējusi daudz pārliecinošāku sniegumu. Līdz šim zaudējot tikai vienu setu, kas notika astotdaļfinālā pret Arinu Sabaļenku. Halepas ceļš līdz šai cīņai bijis daudz sarežģītāks. Ļoti grūti nākušas uzvaras pār Igu Švjonteku un Ajlu Tomljanoviču, pret kuru teju arī piedzīvota neveiksme.

Mana prognoze: Serēnas Vilijamsas uzvara

Prognoze precīza: Serēnas Vilijamsas uzvara 2:0

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Australian Open. Serēna Viljamsa pret Simonu Halepu: Serēnas Vilijamsas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.74
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73