“X Faktors” atklāj jaunās zvaigznes: vai vērts likt likmes?

Jau ceturto gadu Latvijā norisinās jauno mūzikas talantu šovs “X Faktors”, kas ar katru sezonu aizvien pieaug savā popularitātē. Šajā sezonā jau pavisam tuvu ir izšķirošie notikumi, tāpēc apskatīsim – kas tas ir par zvēru un ko tas ēd.

Mērķis šim šovam ir pavisam vienkāršs – atrast jaunos mūzikas talantus un palīdzēt tiem uzmirdzēt. Šova uzvarētājs tiks pie līguma ar pasaulē valdošo mūzikas ierakstu kompāniju “Universal Music Group”, kā arī 10 tūkstošiem eiro talanta izkopšanai.

Viss sākās jau vasarā, kad jebkurš interesants varēja pieteikties, nosūtot video ar savu performanci. Pēc tam žūrija izvēlējās labākos, kas devās uz atlasi. Kopumā dalībnieki tika sadalīti četrās grupās: zēni vecuma no 16 līdz 25 gadiem, meitenes vecumā no 16 līdz 25 gadiem, grupas un vecuma grupa 25+.

Žūrija, kas sastāv no Intara Busuļa, Reiņa Sējāna (“Instrumenti”), Marata Ogļezņeva (“Musiqq”) un Aijas Auškāpas (“Prāta Vētras” menedžere), izvēlējās labākos dalībniekus, kuri nokļuva “Krēslu izaicinājumā”. Tas nozīmē, ka tikai trīs labākie no katras grupas tika izvēlēti uz fināla tiešraidēm. Katrs no žūrijas dalībniekiem ir atbildīgs par vienu grupu – Busuļa pārziņā ir meitenes, Sējānam – zēni, Auškāpai – grupas, bet Ogļezņevs palīdz 25+ grupai.

Piedāvājums jaunajiem klientiem!

3 x 11 EURbezriska likmes

Līdz lielajam finālam palikušas trīs nedēļas jeb 12. decembra vakarā noskaidrosim 4. sezonas uzvarētāju. Palikuši vairs tikai seši dalībnieki, un “Betsafe” piedāvā prognozes gan par šīs nedēļas tiešraidi, gan “X Faktora” iznākumu kopumā. Zināms, ka šonedēļ šovu atstās divi dalībnieki un kā galvenie kandidāti ir Edgars Kārkliņš (1,30), Deniels Bērziņš (1,45) un Eduards Rediko (1,60) – pirmie divi pārstāv 25+ grupu, kamēr Rediko ir 16-25 gadi pārstāvis.

Šovā vairs nav palikusi neviena grupa, bet galvenās favorītes ir divas Busuļa uzraudzībā esošās meitenes – Diona Liepiņa (2,25) un Grēta Grantiņa (2,65). Trešais galvenais kandidāts uz triumfu ir Viktors Buntovskis (3,00), kurš pārstāv zēnus 16-25 grupā. Ņemot vērā, ka divas dāmas ir izteiktas favorītes, arī prognozēs par to, kura apvienība uzvarēs, pārliecinošs favorīts ir Busulis ar koeficientu 1,40.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
12
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 12
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
16
Raksti
Noderīga informācija 16
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT