Vai “Chelsea” noliks čempiones pilnvaras?

Londonas "Chelsea", likmetv
11. aprīlis, 2022, 20:26

Otrdienas vakarā norisināsies pirmās divas UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēles. Abi mači solās būt ļoti interesanti, jo pašreizējā čempione Londonas “Chelsea” savā laukumā ar 1:3 piekāpās Madrides “Real”, savukārt Minhenes “Bayern” negaidīti viesos zaudēja “Villarreal” ar 0:1.

“Real” – “Chelsea”

Nedēļu iepriekš Londonā bija vērojams tas pats, kas astotdaļfinālā – Karīma Benzemā šovs. Mača 21. minūtē viņš atklāja spēles rezultātu, bet trīs minūtes vēlāk jau dubultoja pārsvaru. Pirmā puslaika beigās Kajs Havercs vienus vārtus “Chelsea” atguva, bet Benzemā otrā puslaika ievadā izmantoja pretinieku kļūdu, otrajā Čempionu līgas mačā pēc kārtas izceļoties ar “hat-trick”, un pēc 90 minūtēm rezultāts arī bija 3:1.

Sestdien “Real” Spānijas čempionātā turpināja ceļu pretī titulam, pārspējot “Getafe” ar 2:0, savukārt “Chelsea” apņēmīgi gatavojās atbildes mačam, jo “Southampton” tika sagrauta ar 6:0.

Par pavisam nelielu favorīti bukmeikeri uzskata “Real”, piedāvājot koeficientu  2,50. Iespēja, ka maču uzvarēs “Chelsea”, novērtēta ar koeficientu  2,90, bet uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu  3,65.

“Bayern” – “Villarreal”

Pirmajā spēlē visai ātri tika atklāts rezultāts, jo jau astotajā minūtē Arno Danjuma izcēlās ar precīzu sitienu. “Bayern”, kas ar 62% kontrolēja bumbu un kopumā izpildīja 22 sitienus, tā arī nespēja uzlauzt pretinieku vārtus, līdz ar to liela intriga ir pirms atbildes mača. Sekmes nacionālajos čempionātos komandām bija dažādas – ja “Bayern” izcīnīja minimālu 1:0 uzvaru pār “Augsburg”, tad “Villarreal” cīnījās 1:1 ar “Athletic”.

Bukmeikeru vērtējumā “Bayern” uzvarēs bez lieliem variantiem, jo koeficients ir 1,27. Otrs reālākais variants ir neizšķirts ( 6,75), bet “Villarreal” iespēja uzvarēt novērtēta ar koeficientu 12,00.