40 EUR bezriska likme
Saņemt

Likme.tv īpašais bonuss: bezriska likme “Dinamo” – SKA spēlē [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Sadarbībā ar kompāniju “Synottip” uz gaidāmo Rīgas “Dinamo” spēli pret vareno Sanktpēterburgas SKA, piedāvājam bezriska likmi 5 EUR apmērā. Pieejams visiem Likme.tv lasītājiem, kuri reģistrējušies “Synottip” totalizatorā. Seko zemāk esošajam linkam, lai atrastu īpašo promo-kodu.

Noteikti zini, ka šajā nedēļā “Dinamo” beidzot iepriecināja savus līdzjutējus, izbraukumā uzvarot SKA komandu. Tas izdevās pēcspēles metienu sērijā, bet izšķirošo bullīti vārtos filigrāni raidīja Lauris Dārziņš. Spēle pierādīja, ka varam spēkoties arī ar līgas grandiem, neskatoties uz sezonas vājo startu. Vai parādīt pretsparu izdosies arī mājas spēlē?

Seko līdzi kādreizējā “Dinamo” komandas aizsarga Oļega Sorokina prognozei.

https://likme.tv/prognozes/sorokina-prognoze-dinamo-pret-ska-divreiz-neizsaus/

Un tas nav viss. “Synottip” garantē, ka uz šo spēli būs paši augstākie koeficienti Latvijā. Uzreiz vairāki lieliski iemesli izmantot šo piedāvājumu. Tas ir tikai sākums: seko līdzi Likme.tv jaunumiem un izmanto izdevības!

Plašākus nosacījumus lasi, sekojot šim linkam

Rīgas “Dinamo” pret SKA: koeficienti un labākās likmes

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu