Rīgas “Dinamo” pret SKA: koeficienti un labākās likmes

Rīgas "Dinamo" un Sanktpēterburga SKA, hokejs, likme.tv
11. decembris, 2020, 11:51

Kontinentālās hokeja līgas komanda Rīgas “Dinamo” nākošo spēli sestdien, 12.decembrī mājās aizvadīs pret vienu no turnīra grandiem – Sanktpēterburgas SKA.

Šajā sezonā vāji spēlējošie rīdzinieki spēli var sagaidīt ar nelielām cerībām, jo šajā nedēļā spēcīgos Sanktpēterburgas hokejistus jau izdevās uzveikt. Otrdien “Dinamo” bija pārāki ar 4:3 pēcspēles soda metienos.

Neskatoties uz izcīnīto uzvaru, kas Pētera Skudras trenētajiem bija tikai trešais panākums sezonā (divas uzvaras izcīnītas pamatlaikā) par pārliecinošiem favorītiem gaidāmajā spēlē bukmeikeri uzskata SKA komandu.

TotalizatorsRīgas “Dinamo” uzvaraNeizšķirtsSKA uzvara
Betsafe 7,15 5,95 1,36
Pafbet 6,75 5,60 1,34
11.lv 7,00 6,50 1,33
Optibet 7,00 6,60 1,31

Skaidrs, ka Rīgas komandai panākumu būs izcīnīt grūti, jo SKA šajā sezonā spēlē gana pārliecinoši: 35 spēlēs izcīnītas 20 uzvaras, kas dod otro vietu Rietumu konferences kopvērtējumā. Tomēr, ja skatamies tikai uz pēdējām piecām spēlēm, tad SKA var lepoties tikai ar diviem panākumiem, zaudēts arī Helsinku “Jokerit” un Magņitogorskas “Metallurg” vienībām.

Pēc zaudējuma Rīgai, SKA dusmas ceturtdienas vakarā izlika uz Jekaterinburgas “Avtomobilist”, izcīnot pārliecinošu panākumu – 7:2 . Jau spēles pirmajā periodā SKA guva piecus vārtus, parādot savu uzbrukuma potenciālu.

Vai varam gaidīt rezultatīvu cīņu arī sestdien? Bukmeikeri uzskata, ka tas ir visai reāls scenārijs.

Betsafe uz līniju virs 5,5 vārtiem (neieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus) spēlē piedāvā koeficientu 1,88, bet uz to, ka tiks gūti kopumā vismaz 7 vārti, koeficients 2,73. SKA noteikti vēlēsies reabilitēties un, ja spēs saglabāt pret “Avtomobilist” uzņemtu kursu, tad Rīgas aizsardzību gaida liels pārbaudījums.

Iepriekšējā abu komandu duelī cīņas otrajā periodā tika gūti trīs vārti – divus vārtus guva “Dinamo”, bet vienu reizi atzīmējās SKA. Bukmeikeri uzskata, ka šāds scenārijs arī sestdienas spēlē ir maz ticams. Optibet uz to, ka otrajā periodā abas komandas negūs vārtus piedāvā koeficientu 1,47, kamēr uz abu vienību vārtu guvumu koeficients ir 2,50.

Tiem, kas tic, ka vēsture atkārtosies un arī šī spēle nebeigsies pamatlaikā, jāizvēlas Optibet piedāvātais koeficients uz to, ka spēlē būs papildlaiks – 5,60.

Pragmatiskāk domājošiem varētu patikt Betsafe piedāvātais koeficients uz SKA uzvaru, bet kopējo spēles vārtu skaitu virs 4,5 – 1,79.

Likme.tv īpašais bonuss: bezriska likme “Dinamo” – SKA spēlē [Noslēdzies]