Mairis Briedis – Džeijs Opetaija (Jai Opetaia), likmes, prognozes un koeficienti

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis (28-1) 11. maijā Austrālijā tiksies ar vietējo bokseri Džeiju Opetaiju (21-0), un latvietis aizstāvēs IBF čempiona titulu pirmajā smagajā svarā.

Pēdējo reizi ringā Briedis kāpa 2021. gada oktobrī, kad “Arēnā Rīgā” pieveica Vācijas bokseri Artūru Mannu, savukārt Opetaija ar tehnisko nokautu decembra sākumā pieveica tautieti Danielu Raselu. Brieža un Opetaijas rēķinu kārtošanai vajadzēja notikt jau 6. aprīlī, tomēr Briedis saslima ar COVID-19, tāpēc cīņa tika pārcelta par mēnesi.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

“Nevaru sagaidīt, kad došos uz Austrāliju un aizstāvēšu savu titulu,” teica Briedis. “Zinu, ka mans pretinieks ir labs bokseris, kurš nav piedzīvojis nevienu zaudējumu, turklāt viņam bijusi pieklājīga amatiera karjera. Kā vienmēr, darīšu treniņos visu pēc labākās sirdsapziņas, lai pēc tam varu doties uz Austrāliju un demonstrēt labāko sniegumu.”

26 gadus vecais Opetaija 2012. gadā izcīnīja bronzas medaļu Jaunatnes pasaules čempionātā, kā arī tajā pašā gadā pārstāvēja Austrāliju olimpiskajās spēlēs. “Tas ir sapņa piepildījums, ka man būs iespēja cīnīties par titulu, turklāt tas notiks manu skatītāju priekšā, kas būs lieliski,” izteicās Opetaija.

Bukmeikeru vērtējumā cīņas favorīts ir Briedis – koeficients 1,25. Iespēja, ka triumfēs Opetaija, novērtēta ar koeficientu 4,00, bet neizšķirta varbūtība ir koeficients 31,00.

Kur skatīties Brieža cīņu pret Jai Opetaia, tiešraide (LIVE)

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

200 EUR bonusa likme

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
12
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 12
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
16
Raksti
Noderīga informācija 16
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT