Latvijas izlasei pēdējā spēle mājās: vai izdosies atkal paņemt punktus no Turcijas?

Latvijas futbola izlase pirmdienas vakarā plkst. 21:45 aizvadīs pēdējo mājas spēli 2022. gada pasaules kausa kvalifikācijas cikla ietvaros. Latvieši tiksies ar Turciju, pret kuru iepriekšējā tikšanās reizēs izdevās izcīnīt punktu rezultatīvā cīņā.

Piektdienas vakarā Latvijas izlase “Daugavas” stadionā tikās ar Nīderlandi. 19. minūtē viesi izvirzījās vadībā, taču turpinājumā, neskatoties uz lielo bumbas kontroli, rezultāts nemainījās, kaut gan pašā spēles izskaņā latviešiem bija laba izdevība panākt neizšķirtu.

Kamēr Latvija piedzīvoja visai loģisku zaudējumu, tikmēr Turcija cīnījās ar Norvēģiju. Visai ātri jeb 6. minūtē turki guva pirmos vārtus, taču puslaika izskaņā ar precīzu sitienu atbildēja norvēģi. Pēc pārtraukuma izlases vārtus neguva, līdz ar to katrai tiekot pie punkta.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Trīs kārtas pirms kvalifikācijas beigām Turcija ar trim uzvarām, trim neizšķirtiem un zaudējumu atrodas 3. vietā ar izcīnītajiem 12 punktiem. Latvijai uzvara, divi neizšķirti un četri zaudējumi dod piecus punktus un piekto vietu.

Marta beigās abas izlases sarīkoja īstu futbola izrādi. Pirmo 33 minūšu laikā turki izvirzījās vadībā ar 2:0, vienus vārtus Latvija atguva, bet 52. minūtē turki atkal panāca divu vārtu pārsvaru. Tas gan nebija viss, jo Roberts Uldriķis raidīja bumbu vārtos 58. minūtē, savukārt 79. minūtē Dāvis Ikaunieks panāca 3:3! Interesanti, ka pēdējās piecas savstarpējās spēles noslēgušās ar neizšķirtiem, savukārt sestajā mačā Latvija uzvarēja ar 1:0.

Neskatoties uz pēdējiem savstarpējiem rezultātiem, bukmeikeri par izteiktu favorīti uzskata Turciju, piedāvājot koeficientu 1,40. Iespēja, ka sestais mačs pēc kārtas noslēgsies ar neizšķirtu, novērtēts ar koeficientu 5,10, savukārt uz Latvijas uzvaru var uzlikt ar koeficientu 9,00.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
15
Raksti
Noderīga informācija 15
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT