“Dinamo” īsā laikā vēlreiz tiekas ar “Sibir”

Aizvadījusi sezonas tālāko izbraukumu, Rīgas “Dinamo” atgriezusies mājās un otrdienas vakarā aizvadīs spēli “Arēnā Rīgā”. Plkst. 19:30 tiks veikts centra iemetiens pret Novosibirskas “Sibir”, kam pavisam nesen tika zaudēts.

Četru izbraukuma spēļu sēriju “Dinamo” kopumā var vērtēt kā labu, jo izcīnīti četri punkti. Pamatlaikā rīdzinieki pārspēja “Admiral”, savukārt vēl pa punktam tika izcīnīti pret “Amur” un “Sochi”. “Dinamo” aizvadījusi par spēli vairāk nekā daļa Rietumu konferences komandas, bet pagaidām ar 13 punktiem atrodas 9. vietā.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

“Sibir” aizvadīja trīs spēles pēc kārtas savā laukumā. Viss sākās ar zaudējumu pret “Torpedo” (0:3), bet nākamajā mačā pieveikta “Dinamo” komanda (3:1), kam sekoja uzvara arī pār “Vityaz” ar 2:1. Sestajā oktobra dienā rīdzinieki izvirzījās pirmie vadībā, pateicoties Emilam Puarjē, taču tad “Sibir” guva trīs bezatbildes vārtus. Austrumu konferencē Novosibirska ir astotajā vietā ar 12 punktiem.

Galvenais spēks “Sibir” komandā ir Niks Šors, kurš guvis trīs vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, kopā sakrājot deviņus punktus. Pie sešiem punktiem tikuši Aleksejs Kručiņins (2+4) un Trevors Mērfijs (3+3).

Favorītes lomu pirms otrdienas cīņas atvēlēta “Dinamo” komandai – koeficients 2,38. “Sibir” panākums pamatlaikā novērtēts ar koeficientu 2,65, savukārt koeficients, ka ar 60 minūtēm nepietiks, ir 4,00.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
16
Raksti
Noderīga informācija 16
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT