Dejonte Vailders – Taisons Fjūrijs, likmes un koeficienti, triloģijas noslēgums

Naktī (pēc Latvijas laika) uz 25. jūliju risināsies trešā boksa cīņa starp amerikāni Dejonti Vailderu (42-1-1) un britu Taisonu Fjūriju (30-0-1). Abi smagsvari spēkosies Paradīzē, Nevadā T-Mobile arēnā.

Abu sportistu pirmajā tikšanās reizē tika fiksēts neizšķirts, kas abiem ir arī vienīgā reize, kad ringā nav izdevies noskaidrot labāko cīkstoni. Otrajā tikšanās reizē brits bija pārliecinoši krietni vien spēcīgāks par savu amerikāņu oponentu, noslēdzot cīņu septītajā raundā.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Līgums paredzēja, ka šī dueļa zaudētājs drīkst piedāvāt trešo cīņu, kurā naudas fonds tiks dalīts 60/40, otrā mača uzvarētājam saņemot lielāko daļu. Vailders nekavējoties izpildīja šo opciju, bet pasaulē valdošā Covid-19 pandēmija un savainojumi ilgstoši lika pārcelt dueli uz vēlāku laiku.

Fjūrijam šī vilcināšanās ne pavisam negāja pie sirds un viņš lēma cīnīties ar Entoniju Džošua, lai savā īpašumā iegūtu visus četrus atzītos pasaules čempiona titulus smagajā svara kategorijā.

Protestā pret šādu brita rīcību Vailders iesniedza prasību tiesā, kur tika lemts, ka Fjūrija pusei ir jāpilda līgumsaistības un ir jāaizvada cīņa pret amerikāni, kas nozīmēja, ka viens no lielākajiem mačiem boksa vēsturē tomēr notiks.

Pēc zaudējuma otrajā cīņā amerikānis savu neveiksmi sāka attaisnot ar vairākām sazvērestības teorijām, sākot ar to, ka tērps, ko viņš vilcis izejot ringā, ir bijis pārāk smags, kā rezultātā nogurušas viņa kājas, Fjūrijs esot manipulējis ar cimdiem, iegūstot sitiena spēka priekšrocības un beidzot ar paša treneri, kurš izmetis balto dvieli, kad Vailders sācis sabrukt zem britu boksera spēcīgajiem sitieniem.

Šī būs Dejontes Vaildera iespēja pierādīt, ka viņš ir īsts vīrs, kurš ir labāks par sazvērestību teoriju izgudrošanu un pārmācīt britu sitienu apmaiņā ringā.

Arī citas vakara cīņas sastāvēs no smagsvaru dueļiem, kuros būs daži diez gan interesanti pāri, diviem jaunajiem talantiem Frankam Sančesam un Efem Ajagbam tiekoties savā starpā. Ādams Kovnackis ticis pie iespējas revanšēties pret Robertu Helēniusu.

Eksperti uzskata, ka par vakara galvenās cīņas favorīti uzskatāms brits Taisons Fjūrijs, kura iespēja uzvarēt novērtēta ar 1.34, bet Vailders ticis pie koeficienta 3.40.

Visticamākais veids, kādā Fjūrijs gūs panākumu, tiek prognozēts ar kādu no nokautiem. Tam piešķirta varbūtība 2.00.

Iespēja, ka cīņā būs nepieciešami vairāk nekā 7,5 raundi, vērtēta ar 1.82, bet, ka mazāk – 1.98.

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

50 EUR bonuss

 

 

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
11
Raksti
Noderīga informācija 11
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT