Iespaidīgā “Marta trakuma” likme – miljons dolāru uz koeficientu 10!

Naktī uz otrdienu pēc Latvijas laika noslēdzās studentu koledžas (NCAA) basketbola turnīrs jeb “Marta trakums”. Viens no svarīgākajiem gada notikumiem ASV pievērš lielu cilvēku uzmanību, ieskaitot likmju izdarītāju. Kāds amerikānis veica likmi uz koeficientu 10 par vienu miljonu ASV dolāru!

Hjūstonas mēbeļu veikala īpašnieks Džims “Mattress Mack” Makingveils ir zināms ar savām trakajām sporta likmēm. 2019. gadā viņš veica 13 miljonu dolāru lielu likmi uz MLB, taču tā nebija sekmīga, jo Hjūstonas “Astros” finālsērijā ar 3-4 zaudēja Vašingtonas “Nationals”.

Šogad Makingveils prognozēja, ka Tampabejas “Buccaneers” nezaudēs “Super Bowl” finālā ar vairāk kā trīs punktiem (handikaps +3), bet komanda izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru – 31:9! Amerikānis veica 3,46 miljonu dolāru lielu likmi, bet nopelnīja 2,7 miljonus.

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Pagāja mazliet vairāk kā viens mēnesis, un viņš atkal veica visai iespaidīgu likmi. Hjūstonas “Cougars” komanda sekmīgi spēlēja “Marta trakumā”, un Makingveils izlēma veikt likmi miljons dolāru apmērā uz Hjūstonas uzvaru visā turnīrā, turklāt koeficients bija 10!

Interesanti, ka, lai izdarītu likmi, biznesmenim bija speciāli jālido uz Kolorado. “Pagāja divas stundas, lai no Hjūstonas nokļūtu Kolorado, un 15 minūtes, lai izdarītu likmi. Pēc tam es sēdos lidmašīnā un lidoju atpakaļ. Tas bija ātrs ceļojums,” sacīja Makingveils.

“Cougars” astotdaļfinālā jeb Sweet 16 pārspēja Sirakūzu, bet pēc uzvaras pār Oregonu jau garantēja vietu labāko četriniekā. Makingveila un visas Hjūstonas komandas cerības aprāvās pusfinālā, kurā tika zaudēts ar 59:78 nākamajai čempionei Beilorai.

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
11
Raksti
Noderīga informācija 11
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021