Ibrahīmovičs var saņemt diskvalifikāciju par totalizatoru noteikumu pārkāpšanu

Zviedrijas futbola leģenda Zlatans Ibrahīmovičs, kuram daļēji pieder totalizatora uzņēmums “Bethard”, pārkāpis FIFA un UEFA noteikumus, kā rezultātā futbolists varētu tikt diskvalificēts un saņemt lielu naudas sodu.

FIFA un UEFA noteikumi paredz, ka spēlētāji, kuriem ir finansiāli motīvi bukmeikeru uzņēmumos, nevar piedalīties tās rīkotajos turnīros. 2018. gadā Ibrahīmovičam piederošais uzņēmums “Unknown AB” daļēji iegādājās Maltā reģistrēto totalizatora uzņēmumu “Bethard”.

Tajā laikā zviedrs vēl pārstāvēja Losandželosas “Galaxy”, bet vēlāk atgriezās Eiropā, pievienojoties “AC Milan”, bet šogad pēc vairāku gadu izlaišanas atkal vilka Zviedrijas futbola izlases kreklu, lai palīdzētu valstsvienībai Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā. Ar Milānu zviedrs spēlēja UEFA Eiropas līgā, bet ar Zviedrijas izlasi piedalījās FIFA rīkotajās sacensībās.

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

“Bethard” izpilddirektors Ēriks Skarps apstiprināja, ka Ibrahīmovičs ir viens no uzņēmuma daļu turētājiem. “Unknown AB” kopumā pieder 10% no uzņēmuma, un tas ir ceturtais lielākais daļu turētājs. 2019. gadā “Bethard” peļņa pēc nodokļiem bija nepilni 30 miljoni eiro.

Ja Ibrahīmovičs tiks atzīts par vainīgu, futbolistam varētu tikt piešķirts līdz nepilniem 100 tūkstošiem eiro liels naudas sods, kā arī diskvalifikācija no futbola sacensībām, kas varētu ilgt līdz pat trim gadiem. Zviedrijas futbola federācija par šo interešu konfliktu zināja jau ilgāku laiku.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
11
Raksti
Noderīga informācija 11
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT