Fans uzliek savu māju uz “Trail Blazers” uzvaru skaitu sezonā

Kāds fans savā “Twitter” profilā paziņoja, ka likmēs ir uzlicis savu māju par to, ka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Portlendas “Trail Blazers” izcīnīs vismaz 42 panākumus sezonā.

17. aprīlī pirms spēles ar Sanantonio “Spurs”, “Trail Blazers” treneru štābs paziņoja, ka tās līderis Deimians Lilards vienībai nevarēs palīdzēt traumas dēļ. Vēl jo vairāk, spēlētājs nepiedalījās arī spēlē pret Šarlotes “Hornets” un Losandželosas “Clippers”. Ja pret “Spurs” portlendieši spēja uzvarēt, tad pret “Hornets” un “Clippers” sniegums bez sava vadošā spēlētāja bija krietni sliktāks.

Sliktākās ziņas vienībai ir par to, ka vēl nav zināms, kad Lilards būs spējīgs atgriezties. Tas satraucis arī kādu vienības atbalstītāju, kurš “Twitter” platformā spēlētājam jautājis par viņa veselības stāvokli un arī atklājis iemeslu savai interesei. Izrādās, ka “Twitter” lietotājs LordTreeSap bukmeikeru kantoros ir uzlicis savu māju par to, ka “Trail Blazers” šajā sezonā izcīnīs 42 panākumus. Zvaigzne arī uz šo ierakstu atbildēja.

Lai likme piepildītos, komandai ir jāizcīna 10 panākumi regulārās sezonas 15 atlikušajās spēlēs, no kurām sešas tikšanās būs ar komandām no konferences TOP5. Šobrīd Portlendas bilance ir 32 uzvaras 57 aizvadītajās cīņās.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
11
Raksti
Noderīga informācija 11
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT