SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Anglijas futbola komandas iespējamo pārmaiņu priekšā: valsts varētu aizliegt reklamēt totalizatoru uzņēmumus

Championship, likmetv
28. oktobris, 2021, 13:02
Foto: TT

Jau tuvākajā laikā Anglija varētu sekot Spānijas piemēram un aizliegt sporta komandām reklamēt totalizatoru uzņēmumus, kas būtiski varētu pasliktināt zemāko futbola līgu finansiālo stāvokli.

Viens no izmaiņu iniciatoriem ir premjerministrs Boriss Džonsons. Pēc priekšlikuma iesniegšanas sekotu uzlabojumu un konsultāciju process, kā rezultātā tas viss varētu aizņemt vismaz trīs mēnešus. Visticamākais, ka grozījumi tiks pieņemti, jo arī iedzīvotāji atbalsta šo izmaiņu ieviešanu.

Jau pagājušajā vasarā publiski tika runāts par iespēju aizliegt reklamēt totalizatoru uzņēmumus, jo valdība bija satraukusies par pilsoņu azartspēļu atkarību: 2020. gada beigās problēmas ar azartspēlēm bija 1,5 miljoniem britu. Viens no galvenajiem iemesliem esot totalizatoru brīvā reklāma, turklāt krietni populārāka kļuvusi likmju veikšana internetā.

Decembrī vai janvārī, visticamākais, grozījumi stāsies spēkā. Turpmāk minētie punkti būs galvenie, kam pievērsīs uzmanību futbola komandas:

  • Vai totalizatoru uzņēmumi var sadarboties ar komandām, kas spēlē zemākajās futbola līgās;
  • Tiks aizliegta jebkāda totalizatoru reklāma vai tikai uz spēļu formām.

Zemākajās līgās sadarbība ar totalizatoriem ir ļoti svarīga, jo tie uzņēmumi ir vieni no retajiem, kas spēj sniegt būtisku finansiālo atbalstu. Šajā sezonā “Championship” turnīrā sešu klubu galvenie atbalstītāji ir totalizatoru uzņēmumi, turklāt pašas līgas galvenais sponsors ir “Sky Bet”. Kopumā komandas un 2. spēcīgākā futbola līga valstī varētu pazaudēt 35 – 50 miljonus eiro.

Gada sākumā, kad par šo tika sākts runāt, aizliegumu bija plānots piemērot tikai Premjerlīgai, kamēr zemāko līgu komandas tas neskartu. Viss gan būs atkarīgs no parlamentāra, turklāt jāņem vērā, ka 19 Premjerlīgas klubi sadarbojas ar totalizatoru uzņēmumiem – daži ir galvenie atbalstītāji, kamēr citi iegādājušies vietu uz spēļu formām.

Mēs izvēlamies

  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs
  • 5 x €10 likmes bez riska
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem €50 vērtas likmes!
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu