40 EUR bezriska likme
Saņemt

Vislabākie VPN draudzīgie tiešsaistes totalizatori

⏲️ Lasīšanas laiks: 4 minūtes

Ja jūsu reģionā tiešsaistes totalizators nav pieejams vai ir ģeobloķēts, jums ir divi risinājumi: pārvākties vai lietot VPN. Pēdējais minētais ir daudz vienkāršāks un lētāks kā lidmašīnas biļetes iegāde, tikai, lai piekļūtu totalizatoram. Protams, jums ir jāizvēlas VPN, kas derēs tieši jums.

VPN totalizatori

Vieta Totalizators Rating Bonuss Saņemt bonusu
1
5/5
40 EUR bezriska likme
SpēlētLasīt apskatu
2
4.5/5
15% cashback līdz 100 EUR
SpēlētLasīt apskatu
3
4.5/5
10 eiro bezriska likme
SpēlētLasīt apskatu
4
4.8/5
120 EUR bezriska likmēs
SpēlētLasīt apskatu
5
4.5/5
15% cashback + 100 brīvspēles
SpēlētLasīt apskatu
6
4.5/5
75 EUR bezriska likmēs
SpēlētLasīt apskatu
7
4.8/5
130 EUR likmēs bez riska
SpēlētLasīt apskatu
8
4.5/5
Jaunajiem klientiem pieejamas 4 x 5 € bezriska likmes
SpēlētLasīt apskatu

Kas ir VPN un kā tas darbojas?

VPN, saīsinājums no virtuālā privātā tīkla, ir programmatūra, kas slēpj jūsu IP adresi (unikālu ciparu virkne, kas atklāj jūsu atrašanās vietu) no pakalpojumu sniedzējiem, nodrošinot jums anonimitāti.

VPN jums sniedz citu IP adresi, kuras atrašanās vieta var būt jebkur citur pasaulē. Tā ir vieta, kur atrodas šī VPN serveri.

Tīkls to spēj paveikt, pārvirzot jūsu ierīces interneta savienojumu uz privātu serveri, nevis uz interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP).

Būtībā, šis pakalpojums ir kā starpnieks starp jūsu ierīci un internet, šifrējot jūsu savienojumu un nodrošinot jums pilnīgu privātumu.

 

vpn totalizatori

Kā izvēlēties vislabāko VPN pakalpojumu

Iedomājieties savu VPN, tāpat kā savu interneta pakalpojumu sniedzēju. Jūs nevarat vienkārši izvēlēties pirmo VPN, ko atrodat vai vislētāko pieejamo; ir nepieciešams izvēlēties vislabāko VPN, ja vēlaties no tā gūt uzticamu un ātru savienojumu.

Vislabākais VPN pakalpojums sniegs jums sekojošo:

 • 1

  Privātums

  Privātums ir svarīgs VPN izmantošanas aspekts. VPN būtu jūs jāaizsargā ne tikai no jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja, bet arī no jūsu VPN. VPN ar neizsekošanas politiku būtu ideāls risinājums, jo šo VPN politika ir atbrīvoties no jūsu datiem un nesaglabāt jūsu tiešsaistes darbības.

 • 2

  Tam ir “Kill Switch”

  Kill switch ir labākais veids kā aizsargāt jūsu privātumu un IP adresi tiešsaistē, kā arī tas ļauj jums piederēt kontiem mājaslapās, kas, iespējams, jūsu reģionā nav pieejamas.

  Kill switch jūs īslaicīgi atvieno no interneta, ja atvienojaties no VPN

 • 3

  Nav datu limita

  Vislabākais VPN ir tāds, kas neierobežo jūs datu ziņā. Neierobežoti dati ļauj jums droši pārlūkot internetu vairākās ierīcēs.

 • 4

  Izmanto datu protokolus

  Datu protokoli nosaka, cik droša un šifrēta būs informācija, kad tā tiks nosūtīta uz VPN serveriem.

  Vislabākie VPN izmanto datu protokolus, lai šifrētu jūsu datus un saglabātu to šifrēšanu.

 • 5

  Pieejams vairākās ierīcēs

  Tiešsaistes VPN būtu jābūt pieejamam no vairākām ierīcēm. Tas nozīmē, ka varēsiet saglabāt vienādu privātumu no visām savām ierīcēm.

 • 6

  Bloķē reklāmas

  Reklāmas ir viens no lielākajiem datu ievācējiem un patiesi ietekmē pārlūkošanu tiešsaistē, palēninot tās procesu. Reklāmu bloķētājs paātrina jūsu pārlūkošanas ātrumu, samazina datu lietojumu un uzlabo akumulatora darbības laiku.

Vai ir jēga izmantot VPN liekot likmes?

Pavisam noteikti! VPN darbojas dažādu iemeslu dēļ, un viens no šiem iemesliem ir likmju likšana. Ir vairākas priekšrocības VPN izmantošanā

Piekļūstiet jebkuram jūsu izvēlētajam pakalpojumam: Izmantojot VPN, varat atbloķēt rezervēšanas pakalpojumus, kas jūsu reģionā varētu būt ierobežoti.

Izvairieties no reklamēšanas un reklāmām: VPN var arī palīdzēt izvairīties no reklamēšanas pat pēc tam, kad jau esat piekļuvis likmju likšanas mājaslapai.

Novērsiet datu pārkāpumus: ja piekļūstat jaunai vietnei, varēsiet būt drošs, ka jūsu privātie dati paliks privāti pat tad, ja mājaslapa ir apdraudēta.

3 vislabākie tiešsaistes VPN likmju likšanai

 • 1

  EXPRESS VPN

  Express VPN izmanto visdrošākos šifrēšanas protokolus (AES-256) un tam ir vairāk kā 3,000+ serveru.

  Express VPN ir auditēta neizsekošanas politika, kas nozīmē, ka tas neizseko jūsu tiešsaistes aktivitātēm, lai mājaslapas, kam piekļūstat jūs nevarētu izsekot. VPN darbojas ikkatrā ierīcē un atbloķē totalizatora mājaslapas.

  express vpn
 • 2

  CyberGhost

  Ar CyberGhost, jūs varēsiet piekļūt 9,000+ serveriem 90 valstīs. Izmantojot šo VPN, varēsiet arī vienlaicīgi izveidot septiņus savienojumus, kas arī palīdzēs atbloķēt vairākus ģeobloķētus tiešsaistes totalizatorus un tam ir dāsna naudas atgriešanas garantija. CyberGhost darbojas datorā un mobilajās ierīcēs, lai gan tas ir lēnāks kā citi.

  cyberghost vpn
 • 3

  Nord VPN

  Nord VPN jums sniegs piekļuvi 5,500 — un nākotnē vēl vairāk — serveriem 60 valstīs visa pasaulē. Nord ir uzticams, izmanto AES-256 šifrēšanu, kas ir viens no spēcīgākajiem pieejamajiem šifrējumiem.

  Nord spēj atbloķēt neskaitāmus tiešsaistes totalizatorus, kas jūsu reģionā, iespējams, ir ģeobloķēti.

  nord vpn

Kā atšķiras BEZMAKSAS un MAKSAS VPN?

Ja meklējat sev virtuālo privāto tīklu (VPN), varbūt esat pamanījis, ka ir pieejamas gan bezmaksas, gan maksas opcijas. Kaut arī bezmaksas VPN var šķist izdevīgs risinājums, ir ļoti svarīgi ņemt vērā atšķirības starp tiem.

Bezmaksas VPN

Maksas VPN

Izdevīgs cenas ziņā

Minimāla mēneša maksa

Izmanto reklāmas, lai samaksātu par pakalpojumu

Ātrs un bez reklāmām

Ierobežo datus/to pārsūtīšanas ātrumu

Bezlimita dati

Ierobežotas servera iespējas

Daudz servera lokāciju

Pārdod datus trešajām pusēm

Nesaglabā jūsu datus

Plusi un mīnusi

VPN izmantošanai likmju likšanā ir vairākas priekšrocības un mīnusi. Pirms lēmuma pieņemšanas – vai izmantot VPN likmju likšanā, vai nē, ņemiet vērā šos plusus un mīnusus.

Plusi
 • Tas neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam ierobežot jūsu datus un to pārsūtīšanas ātrumu.
 • Ļauj jums piekļūt ģeobloķētam saturam un spēlēm.
 • Paātrina pārlūkošanu ar mazāku skaitu reklāmu.
 • Slēpj jūsu datus un aizsargā jūsu privātumu.
Mīnusi
 • Premium VPN pakalpojums, kas ir ātrs un drošs ir maksas, taču lēti vai bezmaksas VPN ievāc un pārdod jūsu datus.
 • Nesaderīgs ar dažām ierīcēm.
BUJ. Biežāk uzdotie jautājumi
 • Vai likmju likšana darbojas ar VPN?

  Likmju likšanai būtu jādarbojas ar VPN. Tāpēc, ka VPN darbojas, pārvirzot jūsu savienojumu caur jūsu izvēlētajā valstī atrodošajiem serveriem, mājaslapas nezinās, kur atrodaties. Taču, tās, iespējams, zinās, ka izmantojat VPN.

 • Kā izmantot VPN likmju likšanas mājaslapās?

  Piereģistrējieties, aktivizējiet savu VPN kontu visas ierīcēs un izmantojiet servera atrašanās vietu, kā savu adresi, ja jums prasa to norādīt.

 • Kā saņemt samaksu, izmantojot likmju likšanas mājaslapu ar VPN?

  Ģeobloķētās likmju mājaslapas neļaus jums izņemt naudu valstīs, kur tās ir bloķētas, tāpēc, iespējams, būtu izdevīgi izmantot kriptovalūtu likmju izņemšanai un depozītiem.

 • Kā likt sporta likmes ar VPN?

  Ja sporta likmju mājaslapa ir ģeobloķēta, jūs tai varēsiet piekļūt ar labu premium VPN. Vispirms, aktivizējiet savu VPN un tad piekļūstiet mājaslapai, lai reģistrētos un spēlētu.

Autors
Māris Šverns
Agrāk daudz tulkojis par ēdiena patieso ietekmi uz cilvēka veselību, apguvis ājurvēdas un t.s. klasisko masāžu, praktizē enerģētiskās elpošanas tehnikas un pārzina prānas dziedniecību. Nodarbojas ar sporta satura veidošanu. Plaša pieredze iGaming nozarē.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss