“Dinamo” uzņem nākamo spēcīgo pretinieku – Maskavas “Dynamo”

Rīgas Dinamo, likmetv
30. oktobris, 2021, 17:28

Svētdien plkst. 17:00 Rīgas “Dinamo” savā laukumā, tiesa, bez skatītāju klātbūtnes, aizvadīs otro no sešām mājas spēlēm pēc kārtas. Pretī stāsies vēl viena Rietumu konferences pirmā trijnieka komanda – Maskavas “Dynamo”.

Pirmos divus “Dinamo” mačus pēc Sergeja Zubova aiziešanas varētu noraksturot kā bēdu ieleju, taču mājas spēļu sērija tika iesākta cerīgi. Rīdziniekiem izdevās pirmajiem izvirzīties vadībā pret Sanktpēterburgas SKA, tiesa, nākamos četrus vārtus guva viesi. Pamazām vārtos ripu sāka raidīt “Dinamo”, kā rezultātā trešajā periodā tika panākts 4:4. Spēle aizgāja līdz bullīšiem, kuros gan uzvarēja SKA, taču viens punkts Rīgas komandas kontā ir.

Pēc 23 aizvadītām regulārās sezonas spēlēm “Dinamo” atrodas Rietumu konferences 10. vietā ar 21 punktu. Maskavas komanda pēdējā laikā biežāk uzvar nekā zaudē, taču oktobra vidū bija trīs neveiksmju sērija. Piektdien “Dynamo” zaudēja SKA, bet vēl vienā šīs nedēļas mačā izdevās pieveikt Jaroslavļas “Lokomotiv”. Turnīra tabulā maskavieši ar 30 punktiem ir 3. pozīcijā.

Šajā sezonā abas komandas jau vienu reizi ir tikušās. Septembra beigu daļā Maskavā pēc pirmā perioda tablo vēstīja par 1:1, taču trešajā periodā “Dynamo” guva trīs bezatbildes vārtus, tādējādi triumfējot ar rezultātu 4:1.

Maskavas komandā spēlē līgas rezultatīvākais hokejists – Vadims Šipačovs. Viņš kopā sakrājis 36 punktus (13+23), kamēr Dmitrijam Raševskim ir 14 vārti un deviņas rezultatīvas piespēles jeb 23 punkti.

Bukmeikeri ir pārliecināti, ka pie panākuma svētdienas pēcpusdienā tiks Maskavas klubs, piedāvājot koeficientu 1,47. Neizšķirts pēc 60 minūtēm novērtēts ar koeficientu 5,25, savukārt uz “Dinamo” uzvaru var uzlikt ar koeficientu 6,00.