40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kas pārstāvēs Latviju Eirovīzijā?

Supernova, Eirovīzija, likmetv
10. februāris, 2022, 13:38
Foto: Supernova

Sestdien plkst. 21:05 LTV tiešraidē desmit mākslinieki Eirovīzijas dziesmu atlases konkursā “Supernova” cīnīsies par uzvaru, kas ļaus pārstāvēt Latviju maijā notiekošajā dziesmu konkursā, kas šogad risināsies Turīnā.

Jau pagājušā gada beigās ikviens interesants varēja iesūtīt savu skaņdarbu, par kuru īpaši izvēlēta komisija lēma, vai tai jāiekļūst starp 16 labākajām. Kopumā gan pusfinālā iekļuva 17 kompozīcijas, jo pēdējā vieta tika atvēlēta skatītājiem, kuri interneta balsojumā varēja lemt, kuram vēl jāiekļūst pusfinālā. Pagājušās nedēļas nogalē norisinājās pusfināls, noskaidrojot tās 10 dziesmas, kas būs dzirdamas šajā sestdienā. Praktiski pēdējā brīdī tika pavēstīts arī par 11. finālistu, kas būs Miks Dukurs. Viņa dalība finālā saistīta ar to, ka pusfinālā dziesma izskanēja bez skaņas efektiem tehnisku iemeslu dēļ.

Par to, kas pārstāvēs Latviju Eirovīzijā, lems gan skatītāji, gan žūrija, turklāt abām pusēm ir vienāds īpatsvars. Nesnauž arī totalizators “Betsafe”, kas piedāvā savus koeficientus uz “Supernova” iznākumu. Par galveno favorīti tiek uzskatīta puišu grupa “Citi Zēni” ar kompozīciju “Eat Your Salad” – koeficients 3,25. Otrajā vietā atrodas jau vienreiz Latviju sekmīgi pārstāvējusī Aminata, kuras skaņdarba “Im letting you go” iespēja uzvarēt novērtēta ar koeficientu 3,75.

Intars Busulis un Reinis Sējāns apvienojušies duetā “Bujāns”, un viņu jestrā kompozīcija “He, she, you and me” ierindojas trešajā vietā ar koeficientu 4,50. Vēl viena apvienība, kuras izredzes tiek vērtētas visai augstu, ir “Bermudu Divstūris”, kas dziesmā “Bad” stāsta par sliktajām lietām, ko vēlas izdarīt, un koeficients uz viņu panākumu ir 7,50.

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss