40 EUR bezriska likme
Saņemt

Otrais cēliens pret ziemeļu kaimiņiem: Latvija pret Somiju

Latvijas hokeja izlase, likmetv
28. janvāris, 2022, 18:59
Foto: Edijs Pālens / LETA

Latvijas hokeja izlase piektdien, 11. februārī turpinās Pekinas olimpisko spēļu hokeja turnīru, plkst. 15:10 sacenšoties ar Somijas valstsvienību. Abām valstsvienībām tas būs otrais mačs divu dienu laikā – Latvija spēlēja pret Zviedriju, kamēr Somija tikās ar Slovākiju.

Latvieši turnīra atklāšanas mačā nonāca iedzinējos ar 0:3 pret zviedriem, taču ar diviem vārtiem skaitliskajā vairākumā atjaunoja intrigu. Pašās pēdējās sekundēs bija lieliska iespēja izlīdzināt rezultātu, tomēr zviedru vārti palika neieņemti, līdz ar to piedzīvota neveiksme ar 2:3. Vārtus Latvijai guva Renārs Krastenbergs un Nikolajs Jeļisejevs.

Par labu latviešiem ir tas, ka vakardienas mačs noslēdzās ātrāk, līdz ar to ir lielāks atjaunošanās process. Somi, tāpat kā kaimiņi zviedri, vienmēr ir vieni no galvenajiem medaļu pretendentiem gan Pasaules čempionātos, gan olimpiādē. Pirmajā spēlē Somijai gan neklājās tik viegli, jo visai ātri Slovākija izvirzījās vadībā, tomēr turpinājumā somi atguva iniciatīvu, izlīdzināja rezultātu un beigās triumfēja ar 6:2.

2021. gada pasaules čempionātā abas valstsvienības savā starpā tikās, un Somijai izdevās izcīnīt uzvaru tikai papildlaikā ar 3:2. Lai gan kopumā savstarpējo maču bilance krietni labvēlīgāka ir somiem, 2014. gadā Latvija izcīnīja panākumu ar 3:2.

Bukmeikeru vērtējumā, protams, ka par favorīti tiek uzskatīta Somija – koeficients 1,44. Visai līdzvērtīgi novērtētas iespējas, ka būs nepieciešams papildlaiks ( 5,10) un ka uzvaru izcīnīs Latvija ( 5,60).

https://likme.tv/prognozes/prognoze-priece-latvijas-vairakums/

https://likme.tv/prognozes/prognoze-ko-latvija-liks-preti-somijai/

Kur skatīties Latvija – Somija, Pekinas olimpiskās spēles 2022, tiešraide (LIVE)

Latvijas hokeja izlases kalendārs – Pekinas olimpiāde 2022

Labākas likmes uz olimpisko hokeju:

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss