40 EUR bezriska likme
Saņemt

Pasaules čempionāts hokejā: tabula un rezultāti 2023

Likme TV, likme.tv
3. februāris, 2023, 6:04

Šeit Jūs varēsiet tiešsaistē sekot līdzi pozīciju izkārtojumam abās apakšgrupas un iepazīties ar aktuālo informāciju, kas saistīta 2023. gada pasaules čempionāta hokejā. Turnīrs no 12. līdz 28. maijam norisināsies divās valstīs – Somijā, Tamperē un Latvijā, Rīgā.

 

Rezultāti attēloti tabulās.

 

A grupa

Standings provided by Sofascore

 

B grupa

Standings provided by Sofascore

 

Grupu sadalījums veidojas balstoties uz aktuālo IIHF pasaules rangu, kā arī komandu iedalījums var pamainīties, ņemot vērā biznesa intereses.

“Play-off” mačiem kvalificēsies katras grupas četras labākās vienības, aizvadot savā starpā viena apļa grupu turnīru. Tikmēr izslēgšanas spēļu kārtās uzvarētājs tiek noskaidrots vienā mačā. Ja ir neizšķirts, seko pagarinājums, bet ir iespējama arī pēcspēles metienu sērija.

No saistošākajiem dueļiem Latvijas līdzjutējiem noteikti būs visas mājinieku spēles. Grupas atklāšanas spēlē Latvija tiksies ar pēdējo trīs PČ finālisti (viens triumfs) Kanādu.

2021. gada PČ Latvijai kanādiešus Rīgā jau izdevās šokēt, uzvarot ar 2:0. Tiesa gan, šis vēsturiskais brīdis, kad Latvijai pirmo reizi PČ ietvaros izdevās uzveikt hokeja dzimtenes pārstāvjus, notika pie tukšām tribīnēm, jo čempionāts tika rīkots pandēmijas apstākļos ar ierobežotu klātienes pieeju tam.

Potenciāli “būt vai nebūt” duelis var būt ar Šveices valstsvienību grupu turnīra pēdējā dienā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Vēsturiski gan daudz veiksmīgāki šāda tipa spēlēs ir bijuši Šveices hokejisti, bet kāpēc gan lai latvieši savu skatītāju priekšā nevarētu pārsteigt?

Tikmēr A grupa noteikti aizraujošas solās būt visas spēles starp grupas vadošajām vienībām Zviedriju, Somiju un ASV, kā arī noteikti Vāciju, ņemot vērā visu komandu piekopto spēles stilu. Proti – pietuvinātu Nacionālās hokeja līgas manierei! Šīs spēles noteikti neliks vilties.

Seko līdzi visām aktualitātēm, kas saistītas ar PČ hokejā, tostarp kāda ir aktuālā turnīra tabula, kādas ir ekspertu prognozes un daudz ko citu!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4.7/5
3 balsis