40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kur skatīties Taisons Fjūrijs – Deontejs Vailders, bokss, tiešraide (LIVE)

Taisons Fjūrijs, Deontejs Vailders, likmetv
8. jūlijs, 2021, 17:56

Taisona Fjūrija un Deonteja Vaildera pirmajā tikšanās reizē tika fiksēts neizšķirts, kas abiem ir arī vienīgā reize, kad ringā nav izdevies noskaidrot labāko cīkstoni. Otrajā tikšanās reizē brits bija pārliecinoši krietni vien spēcīgāks par savu amerikāņu oponentu, noslēdzot cīņu septītajā raundā.

Līgums paredzēja, ka šī dueļa zaudētājs drīkst piedāvāt trešo cīņu, kurā naudas fonds tiks dalīts 60/40, otrā mača uzvarētājam saņemot lielāko daļu. Vailders nekavējoties izpildīja šo opciju, bet pasaulē valdošā Covid-19 pandēmija un savainojumi ilgstoši lika pārcelt dueli uz vēlāku laiku.

Fūrijam šī vilcināšanās ne pavisam negāja pie sirds un viņš lēma cīnīties ar Entoniju Džošua, lai savā īpašumā iegūtu visus četrus atzītos pasaules čempiona titulus smagajā svara kategorijā.

Protestā pret šādu brita rīcību Vailders iesniedza prasību tiesā, kur tika lemts, ka Fjūrija pusei ir jāpilda līgumsaistības un ir jāaizvada cīņa pret amerikāni, kas nozīmēja, ka viens no lielākajiem mačiem boksa vēsturē tomēr notiks.

Pēc zaudējuma otrajā cīņā amerikānis savu neveiksmi sāka attaisnot ar vairākām sazvērestības teorijām, sākot ar to, ka tērps, ko viņš vilcis izejot ringā ir bijis pārāk smags, kā rezultātā nogurušas viņa kājas, Fjūrijs esot manipulējis ar cimdiem, iegūstot sitiena spēka priekšrocības un beidzot ar paša treneri, kurš izmetis balto dvieli, kad Vailders sācis sabrukt zem britu boksera spēcīgajiem sitieniem.

Šī būs Dejontes Vaildera iespēja pierādīt, ka viņš ir īsts vīrs, kurš ir labāks par sazvērestību teoriju izgudrošanu un pārmācīt britu sitienu apmaiņā ringā.

Visiem sporta draugiem būs iespēja redzēt šo cīņu internetā. Tiešraidē lielo dueli piedāvās britu sporta kanāls “BT Sport”. Lai varētu redzēt boksa cīņu, būs jāiegādājas mēneša abonements, kura cena ir aptuveni 30 eiro.

https://likme.tv/likmju-skola/kadus-bonusus-jaunajiem-klientiem-piedava-latvijas-totalizatori-visa-informacija-saja-apskata/

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis