40 EUR bezriska likme
Saņemt

Mairis Briedis – Džeijs Opetaija (Jai Opetaia), likmes, prognozes un koeficienti

Mairis Briedis, likmetv
15. marts, 2022, 14:46
Foto: Ieva Makare

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis (28-1) 11. maijā Austrālijā tiksies ar vietējo bokseri Džeiju Opetaiju (21-0), un latvietis aizstāvēs IBF čempiona titulu pirmajā smagajā svarā.

Pēdējo reizi ringā Briedis kāpa 2021. gada oktobrī, kad “Arēnā Rīgā” pieveica Vācijas bokseri Artūru Mannu, savukārt Opetaija ar tehnisko nokautu decembra sākumā pieveica tautieti Danielu Raselu. Brieža un Opetaijas rēķinu kārtošanai vajadzēja notikt jau 6. aprīlī, tomēr Briedis saslima ar COVID-19, tāpēc cīņa tika pārcelta par mēnesi.

“Nevaru sagaidīt, kad došos uz Austrāliju un aizstāvēšu savu titulu,” teica Briedis. “Zinu, ka mans pretinieks ir labs bokseris, kurš nav piedzīvojis nevienu zaudējumu, turklāt viņam bijusi pieklājīga amatiera karjera. Kā vienmēr, darīšu treniņos visu pēc labākās sirdsapziņas, lai pēc tam varu doties uz Austrāliju un demonstrēt labāko sniegumu.”

26 gadus vecais Opetaija 2012. gadā izcīnīja bronzas medaļu Jaunatnes pasaules čempionātā, kā arī tajā pašā gadā pārstāvēja Austrāliju olimpiskajās spēlēs. “Tas ir sapņa piepildījums, ka man būs iespēja cīnīties par titulu, turklāt tas notiks manu skatītāju priekšā, kas būs lieliski,” izteicās Opetaija.

Bukmeikeru vērtējumā cīņas favorīts ir Briedis – koeficients 1,25. Iespēja, ka triumfēs Opetaija, novērtēta ar koeficientu 4,00, bet neizšķirta varbūtība ir koeficients 31,00.

Kur skatīties Brieža cīņu pret Jai Opetaia, tiešraide (LIVE)

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss