Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Briedis atgriežas “Arēnā Rīga” un aizstāvēs titulu pret vācieti Mannu

Mairis Briedis, likmetv
16. septembris, 2021, 17:29
Foto: Ieva Makare

Mairis Briedis pēc mazliet vairāk kā gada pārtraukuma atgriezīsies boksa ringā, un 16. oktobrī “Arēnā Rīga” aizstāvēs IBF pirmā svara kategorijas jostu pret Vācijas bokseri Artūru Mannu.

2020. gada septembrī Briedis Pasaules boksa supersērijas finālā pieveica Junielu Dortikosu, tādējādi iegūstot Muhameda Ali vārdā nosaukto trofeju. Šī arī ir Brieža pēdējā cīņa, savukārt Manns pēdējo reizi ringā kāpa tā paša gada vasarā, kad tika galā ar Radu Rašidu, nokautējot pretinieku.

Iepriekš publiskajā telpā bija daudz informācijas par to, ka cīnīties ar Briedi vēlas Polijas bokseris Mihails Česlaks, turklāt viņš arī skaitās obligātais pretendents. Vienoties par nosacījumiem abas puses nespēja, līdz ar to Briedis meklēja citus variantus.

Manns 2017. gadā kļuva par WBO internacionālo čempionu, pieveicot Leonu Hārtu. Titulu izdevās noturēt divus gadus, līdz viņš 2019. gada martā ar tehnisko nokautu atzina Kevina Lerenas pārākumu.

“Mans pretinieks Manns ir ļoti pieredzējis bokseris, kurš iepriekš bija zem Zauerlanda, un tas jau vien ir kvalitātes apliecinājums. Viņš ir ļoti tehnisks bokseris, kurš nāk no kazahu skolas. Cīņu uztveram ļoti nopietni, jo pasaules čempiona jostas aizstāvēšana nemaz neļauj domāt citādāk,” saka Briedis.

“Arēnā Rīga” pēdējo reizi Briedis cīnījās 2019. gada vasarā, kad visai skandalozā duelī tika galā ar Kšistofu Glovacki. “Ir diezgan traki apzināties, ka pagājuši jau vairāk nekā divi gadi kopš manas pēdējās cīņas Rīgā,” turpina Briedis. “Man šķiet, ka esmu jau aizmirsis fantastisko sajūtu, ko dod latviešu līdzjutēji, un nevaru jau sagaidīt, kad varēšu doties ringā.”

Par neapšaubāmu cīņas favorītu tiek uzskatīts Briedis – koeficients 1,03. Vācieša Manna triumfs novērtēts ar koeficientu 12,50, savukārt uz vismazāk ticamo scenāriju jeb neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 30,00. Bukmeikeri uzskata, ka Briedis dueli noslēgs priekšlaicīgi, uzvarot ar nokautu vai tehnisko nokautu – koeficients 1,18. Runājot par to, cik daudz raundu būs, tad tiek prognozēts vairāk par četriem, piedāvājot koeficientu 1,80.

https://likme.tv/likmju-skola/kadus-bonusus-jaunajiem-klientiem-piedava-latvijas-totalizatori-visa-informacija-saja-apskata/

 

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss