40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kur skatīties Usiks – Džošua, tiešraide (LIVE)

Entonijs Džošua, Oleksandrs Usiks, likmetv
26. augusts, 2021, 16:20

Viena no gada interesantākajām boksa cīņām paredzēta 25. septembrī, kad “Tottenham Hotspur” stadionā Londonā savā starpā tiksies Entonijs Džošua un Oleksandrs Usiks. Cīņas likme būs trīs Džošua čempiona jostas. Iepriekš bija paredzēts, ka Džošua cīnīsies ar Taisonu Fjūriju, bet viņam obligāti bija jāpiedāvā revanšs Deontejam Vailderam.Viena no gada interesantākajām boksa cīņām paredzēta 25. septembrī, kad “Tottenham Hotspur” stadionā Londonā savā starpā tiksies Entonijs Džošua un Oleksandrs Usiks. Cīņas likme būs trīs Džošua čempiona jostas. Iepriekš bija paredzēts, ka Džošua cīnīsies ar Taisonu Fjūriju, bet viņam obligāti bija jāpiedāvā revanšs Deontejam Vailderam.

Boksa mīļotāji cīņu Latvijas teritorijā varēs redzēt DAZN platformā. Jāiegādājas abonements vismaz uz mēnesi, taču svarīgi, ka cena nav liela – tikai 2,31 eiro mēnesī. Pirmā mēneša laikā var atteikties no abonementa, līdz ar to izmantojot pakalpojumu tikai 30 dienas.

Divu dažādu boksa stilu tikšanās – Džošua pret Usiku

https://likme.tv/likmju-skola/kadus-bonusus-jaunajiem-klientiem-piedava-latvijas-totalizatori-visa-informacija-saja-apskata/

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis