Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Divu dažādu boksa stilu tikšanās – Džošua pret Usiku

Entonijs Džošua, Oleksandrs Usiks, likmetv
26. augusts, 2021, 16:04

25. septembra vakarā visu boksa mīļotāju skatieni tiks vērsti Londonas virzienā, jo “Tottenham Hotspur” stadionā savā starpā tiksies divi smagsvari – Entonijs Džouša un Oleksandrs Usiks. Džošua aizstāvēs četras čempionu jostas, bet vakara gaitā paredzētas vēl piecas cīņas.

Vasarā viss liecināja par to, ka boksa ringā tiksies Džouša un Taisons Fjūrijs, tomēr Fjūrijs vēl nevar cīnīties ar Džošua, jo viņam bija jāpiedāvā revanšs Deontejam Vailderam, kurš piekrita cīņai. Šī iemesla dēļ Džošua komanda meklēja alternatīvu, un tā tika atrasta Usika personā, kurš ir WBO pasaules čempiona titula pretendents.

Interesanti, ka 2012. gadā gan Džošua, gan Usiks triumfēja Londonas olimpiskajās spēlēs – ja anglis to paveica smagsvaros, tad ukrainim tas izdevās vienu svara kategoriju zemāk. Karjeras laikā Džošua aizvadījis 25 profesionālās boksa cīņas un izcīnījis 24 uzvaras, vienīgo neveiksmi piedzīvojot 2019. gada 1. jūnijā, kad šokējoši tika zaudēts Endijam Ruisam. Pagāja seši mēneši, un Džošua revanšējās, tiesa, uzvara izcīnīta pēc punktiem.

Usiks smagsvaros līdz šim aizvadījis tikai divas cīņas, bet abās izcīnītas uzvaras. Kopumā ukrainis 18 reizes aizvadījis profesionālās boksa cīņas, visās reizēs kāpjot ārā no ringa kā uzvarētājam, ieskaitot 2018. gada 27. janvāra vakaru, kad viņš pēc punktiem “Arēnā Rīga” pieveica Mairi Briedi.

Par cīņas favorītu bukmeikeri uzskata Džošua, piedāvājot koeficientu 1,39. Uz to, ka triumfēs Usiks, var uzlikt ar koeficientu 3,05, bet neizšķirtam atvēlēts koeficients 24,00.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-ko-sagaidit-no-dzosua-un-usika-cinas/

https://likme.tv/prognozes/prognoze-dzosua-un-usika-duelis-bus-ilgs/

https://likme.tv/likmju-skola/kadus-bonusus-jaunajiem-klientiem-piedava-latvijas-totalizatori-visa-informacija-saja-apskata/

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

 

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss